عمومی

بهترین تیپ لباس پوشیدن کودکان

Kids-Personal-Style

بهترین تیپ لباس پوشیدن واسه کودک شما چیه؟ می خواید یه کودک شیک پوش داشته باشین؟

به گزارش آلامتو و به نقل از بامیلو؛ کودکان از همون اول کودکی سبک شخصی خود رو پیشرفت میدن. به محض اینکه نشونه های شکل گرفتن شخصیت اونا نمایان می شه، بعضی الگوها و نقشای مخصوصا رو به بقیه بهتر می دونن. میدون رو واسه خودنمایی اونا باز بذارین تا این خلاقیت بیشتر از قبل نمایان شه. اگه کودک شما به مرحله ای رسیده که در انتخابای خود می تونه جداگونه باشه، جای نگرانی نیس. از همین حالا شروع کنین و سبک مناسب اونا رو کشف کنین.

اعتماد به نفس اون در توانایی هاشون رو زیاد کنین

اگه بذارین کودکتون خودش لباس هاش رو بپوشد، باعث تقویت احساس موفقیت در ایشون می شه. هم اینکه پوشیدن لباس، مهارتای حرکتی اونا رو بهتر کنه. با پشتیبانی کم بذارین این کار رو خودشون بکنن. وقتی که قصد بیرون رفتن ندارین، بذارین لباس پوشیدن رو تمرین کنن تا در موقعیتای اصلی کارکرد بهتری داشته باشن. فقط بشینین و از لباس پوشیدن اونا لذت ببرین.

اون رو با هنر «مد» آشنا کنین

با افزایش سن، کودکان رو از ترکیب رنگا و اهمیت اونا باخبر کنین. واسه اینکه پیشنهاد های موندگاری داشته باشین، بحث مد رو با موضوعای دیگه ترکیب کنین. مثلاً اگه دختر شما به هنر و نقاشی علاقه منده و تقارن رو می آموزد، با اون در مورد تناسب سبک لباسا و تعادل ظاهر صحبت کنین. یا یه دامن، به همراه بلوز خوش دوخت متناسب با اون، چه ظاهر زیبایی می سازه. در مقابل همین دامن با یه ژاکت کلفت چه ترکیب نامناسبیه.

اعتماد به نفس اون رو با تشویقای به موقع بهتر کنین

آموزش غنیمت شمردن داشته هاشون، اونا رو واسه مراحل بعدی زندگی آماده می سازه. تفاوتا و برتریش رو برشمارید. مثلا رنگای لباسی که به رنگ چهره اون میاد رو تشویق کنین و در مورد خودتون برعکس عمل کنین. این گفتگوها ایشون رو واسه مراحل بعدی زندگی آماده می کنه. وقتی که در آینده از سبک خاص اون انتقاد کردین، دوران کودکی رو به خاطر آورده و این انتقاد رو هم یه تشویق بشمار می آورد.

مرزها رو واسه اون ترسیم کنین

به کودک خود حالی کنین که بعضی وقتا شما واسه انتخاب لباسایی که بیرون می پوشد، تصمیم می گیرین. تا وقتی که لباسش مناسب سن و سال و البته آب و هوا باشه، آزادی عمل رو از اونا نگیرید و بذارین خودشون انتخاب کنن. ممکنه بعضی وقتا ایدهاتون رو هم کپی ورداری کنن و احساس عجیبی به شما دست دهد. اما در نظر داشته باشین، بیشتر از هر چیزی به سبک و ایدهاتون افتخار می کنن. واسه موقعیتای خاص، چندین گزینه مناسب در اختیار اون بذارین، اما در آخر انتخاب رو به خودش واگذار کنین.

مد روز رو زیر نظر داشته باشین

بچه های هم سن و سال دور و بر اون رو زیر نظر بگیرین و در صورت امکان، از لباس هاشون الگوبرداری کنین. اگه کودکتون هنوز فهم درستی از سبک پوشش نداره به اون حالی کنین که مد چقدر می تونه اون رو در جامعه مطرح و یا برعکس، رانده کنه.

از سبکای جور واجور الهام بگیرین

از مجله های طراحی لباس، سایتای مد و مانند اینا، الهام گرفته و سبکای مورد تأیید خود رو با فرزندانتان به اشتراک بذارین. ببینین کدوم عکسا بیشتر نظر اون رو جلب می کنن. ممکنه کودک ۴ ساله شما محو تماشای سبک پانک دهه ۶۰ یا ستارگان نوجوون مدرن شه.

در آخر، قدرت تخیل و استعدادهای کودکتون رو دست کم نگیرید. تلاش کنین با بچه خود همیشه در تعامل باشین. داستانای خیالی از لباس پریان براش تعریف کنین یا از وقار شاهزاده قصها به اون بگید. یادتون باشه زیباییای کودکی فقط در کودکان نهفتهه و لباس تنها یکی از نمادهای ظاهر اونا هستش.

راهنمای خرید کت و شلوار دامادی

راهنمای انتخاب جوراب مردونه

بامیلو شیک پوشی