سئو و دیجیتال مارکتینگ

شکستن انحصار جوانان

جوانان در “GB Shaw

مدتی است که برای من کم کم به نظر می رسید که آموزش و پرورش به طور کلی حفظ کسانی است که بیش از حد از حواس پرتی رقبا برخوردار هستند تا از سعادتشان قدردانی کنند. یعنی نوزادان ، کودکان ، نوجوانان ، نوجوانان ، بزرگسالان.

نوزاد

اصطلاح دانش آموزان می توانند تصاویری از swarms freeloading Cubsic Cubs را با زمان زیاد و حس کافی در دستان خود بیرون نکشند. نمی دانم هنگام بزرگ شدن چه باید بکنی؟ آن را پیچ کنید ، در فرم های درسی دوره دارت را پرتاب کنید و ۳ یا ۴ سال را صرف کنید تا نیازی به نگرانی در مورد آن نباشد. در واقع روزهای خوب بعد از گذشت چند سال در دنیای واقعی چیزها به شدت تغییر می کنند. آموزش به یک امتیاز تبدیل می شود ، نه یک حق. دانش آموزان بالغ مشغول ترین ، کنجکاو و قابل تقدیر از همه هستند. آنها ارتباط مستقیم تلاش و پاداش را درک می کنند. به خصوص در این دنیای جدید کاملاً واقعی.

دانش آموز

تصمیمات بد توسط افراد ، دولت و بخش خصوصی ، بحرانهای یورو حل نشده ، ریاضت شریر ، بیکاری در دهه ۱۹۸۰ – مردم متوجه شده اند که نیاز به ارزیابی مجدد دارند. و بنابراین ، به عنوان یک محصول خوشحال کننده از وقایع ناخوشایند ، بسیاری به آموزش ، آموزش ، کارآموزی باز می گردند. یک فصل جدید