عمومی

گوگل چگونه کار می کند؟

انتشار کتاب How Google Works !!
Eric Schmidt و Jonathan Rosenberg هر دو به عنوان مدیران کار و کاسبی Silicon Valy وارد گوگل شدن. همون طوری که اونا به رشد گوگل از یه استارت آپ جدید به یه نماد جهانی کمک می کردن، همه چیز در مورد مدیریت رو فراموش کرده و همه اون رو از نو بازآموزی کردن. How Google Works که در فارسی به معنی “گوگل چیجوری کار می کنه”، حاصل تجربه هاییه که واسه کسب یه بینش جدید و تو یه چکیده سرگرم کننده آمده.

یه تیکه از مقدمه کتاب گوگل چیجوری کار می کنه؟

کتاب How Google Works شامل عناوین فرهنگ سازمانی، روش هدف دار، منابع انسانی، اراده کردن، ارتباطات سازمانی، نوآوری و برخورد با اختلالاته.

اراده کردن

معرفی نویسندگان کتاب گوگل چیجوری کار می کنه؟
Jonathan Rosenberg از نویسندگان کتاب How Google Worksه که در سال ۲۰۰۲ به گوگل ملحق شد. اون مدیریت طراحی و پیشرفت و مبلغ اجناس شرکت گوگل از جمله Androind Apps، Gmail و Chrome بوده. اون الان مشاور مدیر عامل گوگل، Larry Pageه.
Eric Schmidt از نویسندگان کتاب How Google Worksه که به عنوان مدیر عامل شرکت google از سال ۲۰۰۱ تا سال ۲۰۰۱۱ خدمت کرد. در طول این دوره اون شرکتای استارت آپ Silicon Valy رو به یه پیشرو جهانی در تکنولوژی که هرساله بیشتر از ۵۵ میلیارد دلار درآمد داره تبدیل کرد و هم اینکه دفاتر شرکت رو در بیشتر از ۴۰ کشور دنیا رو پیشرفت داد. Eric الان مدیر اجرایی گوگله.  Rosenberg گفت: در سال ۲۰۱۰ من و Eric یه کلاس واسه مدیران Google برگزار کردیم. یه کارمند پیشنهاد به اشتراک گذاری مطالب کلاس رو گفت. سخن مولفان کتاب “گوگل چیجوری کار می کنه” اینه: این کتاب دستورالعمل سس پنهونی ماست: گوگل چیجوری نوآوری می کنه و به موفقیت کارکنان قدرت می بخشه. این کتاب شامل چیز هاییه که ما خودمون یاد گرفته و اجازه تقسیم اون رو به شما دادن.

دلار