فناوری

معرفی اپلیکیشن SomNote؛ محیطی زیبا برای ثبت خاطرات و یادداشت ها

میدونیم، شاید با دیدن تیتر مطلب گفتین که با وجود اپلیکیشنی چون گوگل کیپ، به چه دلیل باید به سراغ وسیله یادداشت ورداری دیگری رفت؟ جواب ساده س!: هر اپلیکیشن یادداشت ورداری در موقعیت به خصوصی کاربرد داره.

گوگل کیپ هر چقدر هم عالی باشه واسه ذخیره یادداشتای بلند مثل خاطرات وسیله مناسبی نیس. اگه محلی واسه ذخیره خاطرات روزانه یا بهتر بگیم دفترچه خاطراتی دیجیتالی می خواین، بهتره به سراغ گزینه های تخصصی این کار برید.

واسه این موضوع ما SomNote رو به شما پیشنهاد می کنیم؛ اپلیکیشنی واسه ذخیره یادداشتای بلند که می تونین با خیال راحت اون رو به دفترچه خاطرات دیجیتالی تون تبدیل کنین.

قابلیتای SomNote  اونو به اپلیکیشنی ایده آل واسه یادداشت ورداری تبدیل کردن. مهم ترین توانایی، همگام سازی یادداشت هاست. هر چیزی رو که در SomNote ذخیره کنین به فضای ابری SomCloud میره، پس همه جا و تقریبا از هر وسیله وصل به اینترنتی می تونین به اونا دسترسی داشته باشین.

این یادداشتا رو میشه با یه رمز عبور چهار رقمی مراقبت کرد، پس واسه امنیت شون هم نگرانی ندارین.

با ورود به اپلیکیشن می تونین قبل از اضافه کردن یادداشتا واسه هر کدوم یکی پوشه رنگی در نظر بگیرین؛ واسه خاطرات، واسه امور کاری و هر چیز دیگری که لازم دارین. این پوشها رو بعدا میشه براساس اهمیت یا حروف الفبا اولویت بندی کرد، و موتور جستجوی SomeNote هم وسیله مفیدیه که زحمت جستجوی دستی یادداشتا رو از دوشتون بر می داره.

یکی از قابلیتای خوب این اپ، امکان ملحق شد کردن عکس به نوشته هاست. مثلا وقتی خاطره سفر اخیرتون رو می نویسید، می تونین عکسای سفر رو هم ضمیمه اش کنین. حتی میتونین روی این عکسا نقاشی هم بکشین، یا اصلا یه پوشه جدا واسه ذخیره نقاشی هاتون بسازین.

در تیتر مطلب روی زیبایی محیط اپلیکیشن تأکید کردیم. حالا خوبیش اینه SomNote از تک و توک وسیله یادداشت برداریه که میذاره محیطش رو برابر سلیقه تون شخصی سازی کنین. تعویض فونت نوشته ها و انتخاب تم گزینه های شخصی سازی SomNote هستن. البته واسه آزاد کردن این تمای قشنگتر لازمه کمی دست به جیب شید.

SomeNote در نسخه رایگان یه گیگابایت فضای ابری واسه ذخیره یادداشت در اختیارتون قرار میده، اما اگه فضای بیشتری احتیاج داشته و خواهان حذف تبلیغات محیط اپ هستین، لازمه که اونو با پرداخت هزینه به نسخه پریمیوم پیشرفت بدین.

در آخر بد نیس به این نکته اشاره کنیم که SomNote خوب از زبون فارسی و چینش راست به چپ حروف هم پشتیبانی می کنه. این وسیله خوب یادداشت ورداری رو می تونین در iOS و اندروید تجربه کنین.

SomNote

  • SomNote
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Wizard Works Inc
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۵۰ / ۱۳٫۹ مگابایت

دانلود