دیجیتال مارکتینگ و سئو

طراحی لوگو ساده برای استارتاپ ها

طراحی لوگو ساده واسه استارتاپا

اگه قصد طراحی لوگو ساده ای دارین و سرعت در طراحی لوگو براتون اهمیت داره، لوگستر وسیله مناسبی واسه شماس. به جربزه میشه گفت در سرعت طراحی لوگو، لوگستر حرف اول رو می زنه. سرعت بالای لوگستر در طراحی لوگو ساده باعث می شه که شما زمان بیشتری واسه پرورش و شکل دادن به ایده اصلی طراحی لوگو ساده خود داشته باشین.

لوگستر واسه استارتاپا که بودجه کافی واسه طراحی لوگو ساده ندارن یا نمی خوان هزینه زیادی واسه اون کنن، گزینه بسیار خوبی به شما میره.

علاوه بر این سرعت هم واسه استارتاپا اهمیت زیادی داره و به کمک لوگستر می تونن به طور سریع دست به طراحی لوگو ساده بزنن و اون رو روی کارت ویزیت خود چاپ کنن. لوگستر یه لوگو ساز رایگان بوده و کار با اون بسیار ساده س!.

طراحی لوگو ساده با لوگو ساز

طراحی لوگو ساده با لوگستر

واسه طراحی لوگو پس از ورود به سایت و انتخاب گزینهساخت یه لوگو وارد بخش “Logo creation wizard” میشین. در قسمت اول شما باید نام شرکت یا برند خود رو وارد کنین و زمینه فعالیت اون رو هم انتخاب کنین. هم اینکه در زیر نام شرکت بخشی واسه اضافه کردن شعار برند دید شده که اگه می خواین شعار برندتون در لوگو وجود داشته باشه اون رو هم پر کنین.

طراحی لوگو آسون

پس از وارد کردن اطلاعات و زدن دکمه بعد، وارد بخشی میشین که در اون تعداد زیادی لوگوی آماده قرار داره. در این صفحه بیشتر روی طرح آیکون  لوگوها تمرکز کنین تا ایده بگیرین. ده ها صفحه که هر کدوم شامل ۱۰ لوگو هستن به شما پیشنهاد می شه.طراحی لوگو ساده واسه استارتاپا

پس از انتخاب یه کانسپت و زدن دکمه ادیت کانسپت لوگو، شما وارد بخش ویرایشگر لوگستر میشین. البته اگه لوگو مورد نظر شما نیاز به تغییر نداره می تونین دکمه بعدی رو بزنین و از این مرحله عبور کنین.

در بخش ویرایشگر لوگستر شما می تونین نوع فونت، شکل آیکونا و رنگا رو تغییر بدید. هم اینکه دارای حالتای پیش فرضی واسه چگونگی قرار گرفتن نوشته ها و آیکون هاس که شما می تونین از راه موس و با حرکت دادن المانا و با تغییر اندازه اونا به طور دلخواه لوگو ساده مورد نظر خود رو طراحی کنین.

لوگستر بیشتر از ۱۹۰۰ آیکون با توانایی تغییر رنگ بهتون میده. حتی اگه لوگوستر دقیقا لوگوی مناسب شما رو نسازد، شک نداشته باشین در طراحی آرم و تشکیل ایده به شما کمک بسیاری می کنه.طراحی لوگو جذاب و ساده با لوگو ساز

در مرحله چهارم می تونین چک کنین که واسه نمونه لوگوی شما در کارت بیزنس و بقیه لوازم برندینگ به چه شکلی نشون داده می شه و نمونه ای از اونا رو ببینین. هم اینکه در صورت نیاز می تونین لوگوی خود رو ادیت کنین و تغییر بدید.طراحی لوگو 4

پس از زدن دکمه ذخیره وارد صفحه ای میشین که از شما می خواد واسه دریافت لوگو در سایت ثبت نام کنین. شما می تونین از راه ایمیل و جواب به تاییدیه و یا با به کار گیری شبکه های اجتماعی به صورت راحت تری در سایت ثبت نام کنین و لوگوی خود رو ذخیره کنین.

واسه ذخیره لوگو می تونین از نسخه رایگان استفاده کنین که دارای ابعاد کوچکتریه و نسخه هایی با ابعاد بزرگتر و کیفیت بهتر پولی هستن. با زدن دکمه دانلود فایل زیپی دانلود می شه که در اون چند نسخه png از لوگوی شما با پس زمینه و حالتای جور واجور قرار داره.

طراحی لوگو 5

در آخر اینم بگیم که لوگستر با در نظر گرفتن امکاناتی که در اختیار کاربر قرار میده ابزاری بسیار مناسب واسه طراحی لوگو ساده به صورت مجانیه. هم اینکه شما می تونین با اشتراک گذاری لوگو با دوستانتون خیلی راحت نظر اونا رو درباره طراحی لوگو خود بگیرین و بازخورد اونا رو هم دریافت کنین.

واسه به کار گیری وسیله رایگان لوگستر جهت طراحی لوگو ساده اینجا کلیک کنین.