دستگاه های نظافت صنعتی چه هستند؟

دستگاه های نظافت صنعتی چه هستند؟

برای نظافت محیط های صنعتی مانند کارگاه ها و کارخانه ها از دستگاه های ویژه نظافت صنعتی استفاده می شود. دستگاه هایی همانند اسکرابر، سوییپر، واترجت صنعتی، جاروبرقی صنعتی و … از جمله دستگاه های نظافت صنعتی هستند. در ادامه به بررسی چند نمونه از این دستگاه ها پرداخته می شود.

 

دستگاه اسکرابر برای شستشوی سطوح کف در محیط های مختلف به ویژه کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت زمین شوی صنعتی تاثیر پذیرفته از عوامل بسیاری است که باید در هنگام خرید اسکرابر به آن ها توجه نمود. اسکرابر دستگاهی است که به منظور شستشوی مؤثر و با کیفیت سطوح کف طراحی و تولید گردیده و در محیط های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار مکانیزه نسبت به شیوه های دستی از صرفه اقتصادی و کیفیت بالاتری برخوردار بوده و همین امر بیش از پیش بر محبوبیت اسکرابر یا کفشوی صنعتی در صنایع و مشاغل گوناگون افزوده است. بنابراین قیمت زمین شوی صنعتی هرچه که باشد پس از مدتی با کاهش سایر هزینه ها جبران خواهد شد. در کنار آن افزایش سرعت شستشو، کاهش مصرف آب و مواد شوینده، افزایش بهره وری نیروهای انسانی، افزایش بهداشت و ایمنی محیط کار و … از دیگر مزیت های منحصر دستگاه زمین شوی صنعتی به شمار می آید. در هنگام خرید اسکرابر صنعتی و سایر تجهیزات نظافت صنعتی شاید در ابتدا قیمت زمین شوی صنعتی بالا به نظر برسد، اما با بررسی ویژگی ها و مزایای آن در خواهیم یافت که در طولانی مدت به میزان قابل توجهی از هزینه های فعالیت های نظافتی کاسته می شود.

به منظور انجام بهترین و باکیفیت ترین نظافت پاک کننده فشار قوی چون کارواش صنعتی ماشین آلات  وسیله بسیار ایده آل به شمار می رود. آلودگی هایی که شامل انواع مختلف خاک، قیر ، بتن ، مواد شیمیایی و گِل می شود را بدون کمترین خطر و آسیب به مواد خارجی ماشین آلات ساختمانی می توان با کارواش صنعتی شستشو نمود. سطوحی همانند فولاد، ورق، پلاستیک یا شیشه به راحتی با کارواش صنعتی قابل شستشو خواهند بود.

 

مزایای استفاده از دستگاه پولیشر به افزایش جلا و درخشندگی سطوح کف و به تبع آن جلوه و زیبایی ظاهری کفپوش محدود نمی‌باشد و از جمله مهمترین مزایای کاربرد پولیشر می توان به این موارد اشاره نمود: پاکیزه نگاه داشتن زمین برای مدت طولانی تر، به حداقل رساندن آسیب ناشی از آلودگی و رطوبت، محافظت از کفپوش در برابر ترک های سطحی. پولیشر برای جلادهی سطوح مختلف سنگی و سرامیکی مورد استفاده قرار می گیرد.ل

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *