فناوری

تلویزیون های تجاری سامسونگ وارد بازار ایران شدند

امروزه خیلی از مغازه داران و صاحبان کار و کاسبی های کوچیک واسه برآوردن نیازای اطلاع رسانی، سرگرمی و هم اینکه جلب توجه مخاطبان خود از ابزارهایی استفاده می کنن که علاوه بر اتلاف وقت و انرژی، گرون هم هستن و باعث شلوغی و از بین رفتن زیبایی محیط می شن.

مثلا، در خیلی از فروشگاه ها و مراکز تجاری از تلویزیون واسه تماشای برنامه های تلویزیونی، پخش موسیقی و حتی نمایش تصاویر یا ویدئوهای تبلیغاتی استفاده می شه که لازمه وجود کامپیوتر یا لپ تاپ واسه کنترل محتوا هستش. در بعضی فروشگا ها و مراکز تجاری و حتی آرایشگاه، کافی شاپ و مطب هم بنرهایی نصب می شه که نه فقط نمی تونن اطلاعات کافی و به درد بخور رو به روش هایی جذاب در اختیار مخاطبان بذارن، بلکه بر زیبایی و کیفیت فضا هم تأثیری منفی دارن.

اما راه حل فناوری واسه این موضوع چیه؟ چیجوری میشه با داشتن یه دستگاه که به طور خاص واسه مراکز فروش یا مراکز ارائه دهنده خدمات طراحی شده، به روش هایی نوین و مؤثر، اطلاعات رو در اختیار مشتریان قرار داد و با آسودگی بیشتری به کار پرداخت؟

سامسونگ بخاطر این راه حلی موثر با عنوان تلویزیونای تجاری یا Smart Signage TV ارائه کرده که از شما دعوت به عمل میاریم با مطالعه بیانیه خبری دفتر روابط عمومی این شرکت در مورد اونا از جزئیاتشان بیشتر و بهتر خبردار شین.

در ادامه با سایت ما همراه باشین.

تلویزیون تجاری سامسونگ (Samsung Smart Signage TV)دستگاهیه که تازگیا وارد بازار ایران شده است. این دستگاه ها باوجود اینکه خیلی ساده س!، هر چیزی که رو نیاز دارین تا روند خرید و فروش، واسه شما و مشتری هاتون آسون کردن شه، جفت و جور می کنه.

اینطوری تلویزیونی که در فروشگاه شماس، می تونه خیلی راحت به دستگاهی تبدیل شه که ۱۶ ساعت روشن بمونه و علاوه بر پخش برنامه های تلویزیونی و سرگرم کردن مشتریان، اطلاعات خاص و هم اینکه محتواهای تبلیغاتی رو به طور همزمان در فریمای دیگری در تصویر نمایش دهد. در واقع میشه گفت تلویزیون تجاری سامسونگ دستگاهی با ارائه راهکارهای مدرن واسه کار و کاسبی های کوچکه.

نصب و مدیریت آسون

این تلویزیونای تجاری خیلی راحت و بدون نیاز به تکنسین، نصب و مدیریت می شه. فقط کافیه دارای سطح متوسطی از علم عمومی کامپیوتر و تکنولوژیای روز باشین تا بتونین از راه موبایل، تبلت یا لپ تاپ، محتوای موردنظرتان رو تولید کنین. درواقع در روند نصب، فقط به یه دستگاه (Samsung Smart Signage TV) که قابل اتصال به Wifi هم هست، یه دستگاه تولید محتوا مثل موبایل و یه نرم افزار تولید محتوا نیاز دارین.

نرم افزار Express Magic Info

Magic Info Express نرم افزاریه که به صورت پیش فرض روی نمایشگر قرار داره و از راه گوگل پلی (Google Play) یا اپ استور (App Store) روی موبایل و تبلتایی که دارای سیستم اندروید یا IOS هستن یا یه لپ تاپ قابل نصبه. این نرم افزار امکان انتخاب قالب (Template) آماده دلخواه از بین ۲۰۰ قالب از پیش طراحی شده واسه کار و کاسبی های جور واجور مانند بانک، رستوران، فروشگاه پوشاک و چیزای دیگه ای به جز اینا رو به طور جدا از هم داره و کاربر می تونه با بارگذاری تصاویر، ویدئوها و نوشته در این قالبا، محتوای دلخواه خود رو تولید و ارائه کنه.

این محتوا از راه USB فلش یا Wifi قابل انتقال به نمایشگره. به کمک این نرم افزار، حتی میشه زمان بندی پخش محتوا در ساعتا و روزای جور واجور هفته رو به وسیله موبایل، تبلت یا لپ تاپ تنظیم کرد. مثلاً اگه لازمه یه رستوران در ساعتای خاصی از روز در منوی خود تغییراتی مثل تخفیف اعمال کنه، این کار از راه نرم افزار Magic Info خیلی راحت شدنیه.

اگه در فروشگاهی، چندین دستگاه تلویزیون تجاری موجود باشه، میشه محتوای پایانی رو با دستگاه های دیگه که به یکWifi مشترک وصل هستن به اشتراک گذاشت و نشون داد.

کنترل هوشمند

محتوای در حال نمایش در تلویزیونای تجاری سامسونگ رو میشه از راه کنترل هوشمند به گونه های مختلفی ازجمله توقف نمایش، هدایت به جلو عقب، تنظیم صدا و حتی حذف بخشی از محتوا مدیریت کرد.

این دستگاه در دو اندازه ۴۰ و ۴۸ اینچ با اسمای RM40D و RM48D وارد بازار شده و دارای کیفیت تصویر Full HD 1080 پیکسله، علاوه بر این، امکانات اتصال از راه پورتای TV (Antenna)، HDMI، RGB (PC)، USB و حتی پورت ۲۳۲ RS رو هم در اختیار مصرف کننده قرار میده.

این نمایشگرها قالبای مختلفی مانند Video و Picture رو هم پشتیبانی می کنن. طراحی جذاب، وزن سبک، قاب باریک و توانایی چرخش به دو طرف و هم اینکه نمایش تصویر به صورت افقی و عمودی به فراخور محیط، شاخصهای مهمی هستن که این محصول رو به ترکیبی از زیبایی و کارایی تبدیل کرده.