عمومی

به سادگی، هزینه‌های سرسام‌آور زندگی را کاهش دهید

تاثیر لوازم خونگی برقی بر زندگی امروز ما قابل صرف نظر نیس. این روزا با این همه هزینه های سرسام آور زندگی روزمره، خرید وسایل نو واسه منزل کاری سخته؛ هرچه تکنولوژی پیشرفت می کنه، وظایف بیشتری در خونه های ما، بر دوش لوازم خونگی گذاشته می شه و اگه این لوازم دچار مشکل یا مشکل شن، روند زندگی ما هم دچار مشکل می شه؛ اگه لوازم برقی منزل تون خراب شده و نیاز به تعمیر دارن، اگه لباسشویی یا یخچال تون سروصدای اضافه تولید می کنه، اگه لوازم برقی منزل تون نو هستن و به یه باره از کار افتادن، نگران نباشین؛ احتیاجی به خرید وسایل نو نیس؛ فقط کافیه اونا رو به یه تعمیرکار حرفه ای بسپارین.

به جای خرید وسایل نو، اونا رو تعمیر کنین

در این شرایط اقتصادی و افزایش رو به رشد  قیمتا، تعمیر و نگهداری لوازم خونه بهترین گزینه واسه خونواده هاست تا بتونن بهتر هزینه های خود رو مدیریت کنن؛ خیلی از افراد واسه تعمیر لوازم خونه از متخصصای محل شون استفاده می کنن؛ یه سریای دیگه لوازم خود رو به نمایندگیای سطح شهر می برن؛ اما در سالای گذشته کار بسیار راحت تر شده که هم می تونه در وقت شما صرفه جویی کنه و هم کیفیت بالاتری داشته باشه؛ علاوه بر اون هزینه های مالی و روانی که شامل هزینه رفت و اومد، ترافیک شهری، زمان و انرژی زیاد و … هستش رو، کم می کنه.

بهترین و مطمئن ترین راه؛ به کار گیری خدمات آنلاین

خدمات آنلاین یکی از امن ترین و سریع ترین راهکارهای حل مشکلات شماس؛ امروزه سایتا و اپلیکیشنای مختلفی به این منظور راه اندازی شدن تا کار رو واسه شما راحت تر کنن و خدمات مورد نیازتون رو به شما ارائه بدن؛ اپلیکیشن آچاره بزرگ ترین سامانه خدمات هوشمند با بیشتر از ۳۰۰ خدمات جور واجور، خدمات موردنیاز شما رو ارائه میده؛ در واقع آچاره پلیه میان شما و کارشناسان حرفه ای؛

یکی از این خدمات، تعمیر لوازم برقی مانند یخچال، تلویزیون و لباسشوییه؛ این سه وسیله جزء پرکاربردترین لوازم منزل هستن و پس احتمال خرابی اونا زیاده و با خراب شدن اونا خیلی راحت نظم و روند زندگی شما دچار مشکل می شه؛ خدمات آنلاین و تعمیر لوازم برقی در محل، علاوه بر این که در وقت و انرژی شما صرفه جویی می کنه، هزینهاتون رو هم کم می کنه؛

تعمیر یخچال

تعمیرات یخچال

یخچال که یکی از لازم ترین لوازم هر خونه و آشپزخانه ایه، در صورت خراب شدن، خیلی راحت می تونه زندگی شما رو دچار مشکل کنه؛ به خاطر همین واسه تعمیر یخچال باید در سریع ترین زمان ممکن بهترین تصمیم رو بگیرین؛. اما از اون جایی که یخچال جز وسایل سنگین خونه هستش و جابجایی اون کار آسونی نیس، واسه تعمیر یخچال باید از تعمیرکار در منزل کمک بگیرین و درست همین جاست که اهمیت به کار گیری خدمات آنلاین و تعمیر در محل پررنگ تر می شه. شما می تونین خیلی راحت تعمیر یخچال خود رو به کارشناسان آچاره بسپارین.

تعمیرات لباسشویی

تعمیرات لباسشویی

تصور کنین از سرکار برمی گردید و می خواین لباسایی رو که آخر هفته قصد پوشیدن شون رو دارین، درون لباسشویی انداخته و بشورید؛ حالا در کمال ناباوری متوجه میشین که لباسشویی شما از کار افتاده یا دچار مشکل شده؛ تموم برنامه هاتون به هم می ریزه و اعصاب تون خرد می شه؛ پس لباسشویی هم یکی از لوازم مهمیه که در صورت خراب شدن، نظم زندگی شما رو دچار مشکل می کنه و اگه بخواین واسه تعمیر، اونو به خارج از خونه ببرین حتما با مشکل مواجه میشین. چون این وسیله هم مانند یخچال بسیار سنگینه و بردن اون به تعمیرگاه کار ساده ای نیس. پس بهترین راه به کار گیری سرویس تعمیر لباسشویی آچارهه.

تعمیرات لباسشویی

تعمیرات تلویزیون

این روزا با مشغله های پیش رو، یکی از مهمترین سرگرمیای هر خونواده ای، تماشای تلویزیونه؛ حالا اگه تلویزیون تون از کار بیفته، شک نداشته باشین همین تفریح ساده هم از شما گرفته می شه؛ تعمیر تلویزیون هم جز یکی از همین خدمات آنلاینه و می تونین خیلی راحت درخواست تعمیر اونو در منزل داشته باشین. فقط کافیه در اپلیکیشن آچاره، در قسمت تعمیرات تلویزیون با درج برند اون، متخصص دلخواه خود رو انتخاب و کار رو به اون بسپارین.

امتیازات تعمیر لوازم خونگی در منزل

  • تعمیر در محل: تعمیر در محل از چند جهت امتیاز حساب می شه؛ اول این که شما می تونین بر کار تعمیر، نظارت داشته باشین و از این دید خیال تون راحت باشه. دوم این که روند تعمیر نسبت به وقتی که وسیله از منزل خارج می شه و دوباره برمیگرده، سریع تر بوده و نکته سوم این که ممکنه هنگام حمل و نقل لوازم خونگی، آسیب ای به اونا وارد شه ولی اگر تعمیرات در منزل صورت بگیره، از این واسه هم نگرانی دارین.
  • تخصص و تجربه کارشناسان: همه کارشناسان و تعمیرکارانی که در آچاره مشغول به فعالیتند، از بهترین افراد در این مورد هستن که هرساله با گذروندن دوره های عملی منظم و آشنایی با اجناس جدید، مناسب ترین فرد واسه تعمیر و سرویس لوازم خونگی شمان. ضمن این که در زمان انتخاب آچار متخصص، می تونین سوابق و امتیازات اونا رو ببینین و بعد دست به انتخاب بزنین.
  • قطعات اصلی و اورجینال: به کار گیری قطعات تقلبی، علاوه بر کوتاه کردن عمر لوازم خونگی و تولید هزینه های جدید، امکان ایجاد خطرات جانی رو هم داره که ما با به کار گیری قطعات اصل و اورجینال در تعمیرات خود، احتمال این خطرات رو به صفر می رسانیم.
  • صرفه هزینه های کمتر: به دلیل این که کارشناسان ما به تموم نقاط قوت و ضعف لوازم خونگی آشنایی کامل دارن، در صورت بروز هرگونه مشکل با کمترین زمان ممکن، مشکل رو پیدا می کنن و به بهترین شکل ممکن اونو رفع می کنن.
  • خدمات سریع: آچاره با وجود داشتن کارشناسان زیاد در بخش تعمیرات، در کوتاه ترین زمان ممکن می تونه متخصص مورد نیازتون رو پیدا کنه و به محل شما بفرستد؛