عمومی

به زودی مایکروسافت آفیس موبایل برای آیفون و آیپد می آید

اطلاعات پشتیبانی که روی سایت مایکروسافت در فرانسه و رومانی قرار گرفته، خبر از نزدیک شدن اتفاقات خوش مایکروسافتی واسه دارندگان آیفون و آیپد میده. عبارات ارجاعی یافت شده روی این سایت عبات هستن از: Office Mobile واسه آیفون، Excel واسه آیپد و هم PowerPoint بازم واسه آیپد.

اطلاعات بیشتری از این سایت به دست نیامده اما شایعه هایی که قبلا پیچیده بود، مبنی بر عرضه نسخه موبایل مجموعه آفیس واسه پلتفرم iOS، خبر از عرضه این مجموعه در اوایل سال ۲۰۱۳ می داد. می گن که آفیس واسه آیفون و آیپد، مرور اسناد رو به رایگان ممکن می کنه در حالی که واسه ویرایش اونا باید نسخه غیر رایگان رو خرید.

هم اینکه اسکرین شاتای بالا منتسب به آفیس واسه iOS هستن. قبلا هم بعضی از مدیران مایکروسافت وجود اینجور پروژه ای رو تأیید کرده بودن ولی شاید تا آخر سال ۱۳۹۱ مجبور به صبر کردن واسه این مجموعه نرم افزاری غنی باشین.

خبرهای خوب به کاربران iOS محدود نمی شه. کاربران بقیه پلتفرما هم متظر باشن چون که مایکروسافت رسماً تأیید کرده که مجموعه آفیس علاوه بر iOS واسه اندروید و ویندوز فون هم عرضه می شه ولی بازم زمان عرضه پایانی، و اینکه واسه هر سه پلتفرم تو یه مقطع هستش یا خیر، به تأیید نرسیده.

آفیس به کنار، اپلیکیشن وب Outlook هم واسه iOS در راه س که می گن مانند مجموعه آفیس واسه پلتفرمای جور واجور، از رابط مترو بهره مند هستش.

به چه دلیل ویندوز ۱۰ رایگان عرضه می شه؟!

تبلیغات تازه مایکروسافت واسه مقابله با گوگل

مایکروسافت نارنجی