عمومی

به دستخط خود چه نمره ای می دهید ؟!

فکر می کنین که دستخط خوبی دارین؟ و یا نه از دستخط خود راضی نیستین؟ فکر می کنین که با داشتن توانایی خوشنویسی تاثیر بیشتری بر دور و بری ها خود می ذارین؟ چیجوری می تونین دستخط بهتری داشته باشین؟

چیجوری از راه دستخط خود می تونین بر بقیه تاثیر بذارین؟ اینا سوالاتیه که ممکنه تو ذهن هر کسی که به خوشنویسی علاقمنده، وجود داشته باشه.

می خواین خطی قشنگتر و موثر داشته باشین؟

داشتن دستخط خوب می تونه در کیفیت اعتماد به نفس شما اثرات زیادی داشته باشه، پس الکی نیس که شما هم خواهان داشتن اعتماد به نفس بیشتری باشین. خیلی از افراد به خاطر همین به طرف کلاسا و آموزشای خوشنویسی می رن و تلاش می کنن تا از این روش جایگاه اجتماعی و اعتماد به نفس واسه خود به دست بیارن.

بیشتر مردم تصور می کنن که در خوشنویسی استعداد ذاتی ندارن و از این روه که از این روند نا امید می شن. اما باید بگیم که استعداد فقط بخش کوچیکی از این فرآینده و در بسیاری مواقع علاقه و همت فرد رو به یافته های لازم میرسونه.

khatoghalam دست خط

افراد زیادی هستن که دوستدار خط خوش هستن و از دیدن کش و قوسا و زیباییای عجیب اون به ذوق و شوق و خوشحالی میان. این آدما به یه قطعه خوشنویسی شده مثل یه اثر هنری نگاه می کنن و زیبایی و حیرت زدگی اون و هنر خالقش رو تشویق می کنن.

اگه می خواین بر دور و بری ها، مدیر و زیر دستان خودتاثیر گذار باشین، بهتره به خوشنویسی فکر کنین و اون رو در برنامه های آموزشی زندگی خود بذارین. اگه جزء گروهی هستین که دستخط خوبی دارن که بسیار عالیه، وگرنه بهتره تا حالا دستخط خود چاره ای فکر کنین و پرستیژ خود رو بیشتر از این در نگاه بقیه پایین نیارین.

حال باید بگید که چه نمره ای به دستخط خود می دید؟ قشنگتر و هنری می نویسید و یا ناخوانا و نامرتب تنها کلماتی رو سر هم می کنین؟ به یه دست نوشته قشنگتر به دیده تشویق نگاه می کنین و یا از کنار اون خیلی راحت عبور می کنین؟

هدف شما از نوشتن هر چی که باشه باید بدونین که قشنگتر و خوش خط نویسی شما رو کمک می کنه تا ذهنی مرتب تر داشته باشین. اگه فکر می کنین که این موضوع چه ارتباطی داره باید بگیم که این اتصالات و پیچ و تابا در دست نوشته ها باعث می شن تا مغز درگیر نظم و ثبات اونا شده و مانند مجموعه یه مجموعه به طرف مرتب شدن پیش بره.

آموزشگاه خوشنویسی خط و قلم با چند سال تجربه در مورد آموزش خط و هنر خوشنویسی و خوش خطی مبادرت به طراحی نرم افزاری کرده که به دستخط شما نمره میده و لایه های مخفی شخصیتی شما رو از راه دستخط نمایان می کنه. با به کار گیری این نرم افزار هم اینکه می تونین دست نوشته های خود رو که با خط نستعلیق یا خط شکسته نوشته اید با دست خطای ملاک مقایسه کنین و ایرادات و اشکالات کار خود رو پیدا کرده و در برطرف کردن ایرادات اون بکوشید. این نرم افزارا هم اینکه به شما اصول درست نویسی رو از پایه آموزش میدن.

آموزش خط

نمره ای که دستخط شما میگیره نشون دهنده اینه که چقدر از اصول و معیارهای خوشنویسی فاصله گرفتین. این فاصله هم اینکه نمایان می کنه که شما تا رسیدن به دستخط ایده آل با چه چیزایی مواجه هستین و چه راهی رو باید طی کنین. این ملاک رسیدن به دستخط خوب رو واسه شما ساده تر کرده و باعث می شه تا زودتر به ایده آل خود که همون دستخط قشنگتر هستش، برسین.

خصوصیات افراد خوشبین

شخصیت شناسی براساس عکس پروفایل تلگرام