عمومی

بهترین باشگاه ورزشی ویژه بانوان در مشهد

خانمای ورزشکار و ورزش دوستی که در مشهد به دنبال بهترین باشگاه ورزشی می گردید، ما به شما مجموعه ورزشی پرداد، رو پیشنهاد می کنیم. در مشهد، باشگاه های زیادی هست اما هممون بهترینا رو ذاتا دوست داریم. بخاطر این عزممونو جزم کردیم به شما خانمای مشهدی، یه باشگاه مجهز و پیشرفته رو معرفی کنیم.

باشگاه ورزشی پرداد که اختصاصا خاص بانوانه از ساعت ۷:۳۰ صبح به شکل یه سره تا ۱۰ شب کلاسای جور واجور ورزشی رو برگزار می کنه. کلاسایی پرنشاط با مربیان حرفه ای و با تجربه که همراه با علم ورزشی شما رو به سمت سلامتی و تندرستی هدایت می کنن.

کلاسای ورزشی با در نظر گرفتن آمادگی بدنی، روحیه و سلیقه ورزشی و زمانایی که شما واسه ورزش و فعالیت بدنی اختصاص دادین، بوسیله مشاوران باشگاه تنظیم می شه. در اول لازمه هدف خود رو واسه ورزش کردن مشخص کنین، یعنی اضافه وزن دارین و می خواین لاغر شید؟ یا لاغرین، می خواین کمی چاق شید؟ و یا به دنبال داشتن اندامی متناسب و ورزشی (فیتنس) هستین. با در نظر گرفتن خواسته شما رشته های ورزشی به شما پیشنهاد می شه.

از مهم ترین دلایل انتخاب باشگاه ورزشی پرداد میشه به موارد زیر اشاره کرد:

امنیت، آرامش، برخورد مناسب پرسنل، مربیان حرفه ای و با اخلاق، مدیریت قوی، لوازم پیشرفته ورزشی، سالنای مجزای ورزشی، پارکینگ اختصاصی، سونا، حوضچه آب سرد، حموم، ماساژ، کافی شاپ، دو رختکن جدا از هم در طبقه بالا و پایین، سیستم تهویه هوا و هواساز پیشرفته، نورپردازی قشنگتر و خیلی از امکانات دیگه.

بعضی رشته های ورزشی: اسپینینگ، تی آر ایکس، بادی بیوتی (ورزش تخصصی شکم و پهلو)، بادی پامپ، ایروبیک، ایروفیتنس، پیلاتس، بدنسازی، فیتنس و رشته های جدید و روز دنیا

نشانی: مشهد – بلوار وکیل آباد – بین وکیل آباد ۵ و ۷ – مجموعه ورزشی پرداد

تلفن: ۳۶۱۴۶۵۶۶ – ۳۶۰۱۲۵۶۸

سایت: http://www.PardadGym.ir

نشونه های دوست داشتن واقعی پسران

چیجوری یه زن موفق باشم؟

زنان