عمومی

بهترین بازی ها را از سایت نیو فور اندروید دانلود کنید

سایت نیو فور اندروید منبع به روز واسه دانلود نرم افزارا و بازیای اندروید در سبکای جور واجور مهیج,ورزشی,جنگی,دخترانه و… است.

با ما با بخش بازیای اندروید سایت همراه باشین. می خوایم شما کاربران عزیز دیوایسای آندرویدی رو با بازی محبوب و پرطرفدار کلش اف کلنز آشنا کنیم. بازی هدف دار جنگ قبیله ها که در میان بازیای آنلاین ، طرفداران بسیار زیادی رو از سراسر دنیا به خود اختصاص داده ، می تونه شما رو در طول روز ساعتا شما رو سرگرم کنه!!!

در بازی محبوب و دوست داشتنی Clash of Clans ۸٫۱۱۶٫۱۱ بایست در دهکده تیم جنگجو و سلحشر خود رو جمع آوری و اونا رو واسه مبارزاتی که با بقیه قبیله ها در راه س آماده کنین. Clash of Clans متناسب با هر سیستم دلیلی عرضه شده و همه کاربران با سیستم عاملای جور واجور با ورود به اون می تونن با میلیونا بازیکن دیگه به صورت آنلاین به جنگ و مقابله بپردازند. Clash of Clans یه بازی رایگان است ، وقت اون که مردمانتان رو از جنگجویان بقیه قبایل مواظبت کنین شده ، دقت کنین این بازی به طور کامل مجانیه ، اما بعضی از اپشنای موجود در بازی رو هم می تونین با پرداخت پول خریداری کیند ، اگر علاقه ای به به کار گیری این وسیله ها ندارین ، In App Purchase رو از تنظیمات دستگاهتان غیرفعال کنین. اگه به دانلود آهنگای خارجی علاقه دارین از سایت نیو تو موزیک دیدن کنین تا بهترین اهنگا رو داشته باشین.

بازی کلش

عجیب ترین اپلیکیشن های اندروید ایرونی

محبوب ترین اپلیکیشن های آندروید در سال ۲۰۱۴