عمومی

بهترین اماکن دیدنی فرانسه

moving_to_france

فرانسه یکی از زیباترین کشورای اروپای غربیه. قسمت های شمالی و شمال شرقی فرانسه دارای آب وهوای معتدله و علاوه بر این، تماشاگر جاذبه های گردشگری زیادی در این کشور هستیم. همین دو دلیل هستن که باعث شده ان، هرساله ، میلیون ها نفر واسه گردش به فرانسه سفر می کنن. در این مقاله می خوایم، ۱۰ تا از مکان های دیدنی در فرانسه رو به شما معرفی کنیم که واسه گردشگران بسیار مناسب هستن.

برج ایفل

بدون هیچ شکی باید برج ایفل پاریس رو یکی از نمادهای فرانسه دونست؛ مکانی که به مناسبت صدمین سالگرد انقلاب در فرانسه ساخته شد و به واسطه جذابیت هاش، مکانی ایده آل واسه توریست ها به حساب می رود.

جزیره کرس

Corsicaجزیره کرس (Corsica) یکی از جزایر و مکان های دیدنی فرانسه س که چهارمین جزیره بزرگ مدیترانه هم شناخته می‎شه. این منطقه از آب و هوای معتدلی بهره منده و به لطف ساحل قشنگتر و چشم‎انداز کوهستانی اش، مکانی جذاب واسه گردشگران حساب می شه.

قلعه Sully-sur-Loire

قلعه Sully-sur-Loire، سالیان بسیاریه که در فرانسه ساخته شده و به عنوان مکانی سلطنتی شناخته می شه؛ با این حال چند سالی می شه که مردم عادی هم می تونن در اون حضور پیدا کنن. از جذابیت های این قلعه که در دره لویر واقع شده، ساختمون ها و طراحی بی مثل بخش های جور واجور اون هستش.

مونت سنت میشل

Saint-Michelدر قرن هشتم، جزیره ای در نرماندی فرانسه بنا شد که بعدا به مونت سنت مویشل معروف گردید. این جزیره، پر از جاذبه های گردشگریه و هرساله چند صد هزار نفر از اون دیدن می کنن. چیزی که این جزیره رو خاص می کنه، ساختمون اون هستش که در بالا، صومعه قرار داره، در پایین فروشگاه ها وجود دارن و بعد از اون هم ماهی گیران و کشاورزان دارن کار می کنن. از این جزیره به عنوان یکی از نمادهای فرانسه یاد می شه که در اون، آمیزه ای از هنر و تاریخ رو می توان یافت.

باغ ژیورنی

waterliliesموزه کلود مونه، نقاش فرانسوی، در ژیورنی در شمال این کشور قرار داره. به پاس زحمات اون، باغی واسه اون ساخته ان که الهام گرفته از نقاشی “نیلوفر آبی” اونه و دیدنش خالی از لطف نیس. این باغ، هرساله حدود نیم میلیون بازدید کننده داره و در اون هر نوع گل و گیاهی یافت می شه.

شهر انسی

Annecy، شهریه از مناطق وسیع آلپ که بیشتر از ۵۰ هزار نفر جمعیت داره. این شهر از زیباترین مناطق سفر بوده و واسه گردشگران بسیار مناسبه.

سواحل شهر نیس

Niceنیس یکی از شهرهای ساحلی زیبای مدیترانه س که در فرانسه واقع شده. این شهر دارای ساحلی قشنگتر که خیلیا روزانه واسه گردش، قدم زدن، ورزش کردن و تفریح به اون می روند. علاوه بر این، هتل های ماسه ای و قشنگتر، مزیت دیگه این مکان به حساب می رود. اگه قصد سفر به این کشور رو دارین، سواحل نیس رو یادتون نره!

کولوسئوم

Colosseum

اماکن تاریخی همیشه در میان مردم محبوب بوده ‍ ان؛ چه در ایران چه در بقیه کشورها! کولوسئوم یا همون تئاتر روم باستان رو همه می شناسن؛ مکانی که هر ساله خیلیا به واسطه وسعت زیاد و جذابیت هاش از اون دیدن می کنن. هم ایتالیا و هم مرز فرانسه، به این مکان راه دارن.

کورشول

Courchevelکورشول (Val d’Isère) یکی از معروف ترین پیست های اسکی فرانسه و بزرگترین پیست جهان، واقع در منطقه آلپه. علاوه بر این که اسکی در این منطقه لذت بخش هستش، نباید از وسعت بسیار اون که از اتصال هفت روستای فرانسه تشکیل می شه، گذشت!

کاخ ورسای

Versaillesکاخ ورسای در دوره لویی چهاردم، در نزدیکی شهر پاریس احداث شده و به عنوان بزرگترین کاخ سلطنتی جهان شناخته می شه. این کاخ از چندین ساختمون قشنگتر، فضای باز فوق العاده، دریاچه مصنوعی، چندین آب نمای قشنگتر و چند تالار (از جمله تالار آینه) تشکیل شده و به خاطر همین هم منطقه ای بی مثل واسه توریست ها حساب می شه.

کشور فرانسه واسه زندگی چیجوریه؟

۱۲ کلیسای معروف فرانسه

آی تی رسان تور فرانسه