عمومی

بهترین آتلیه عروس تهران کجاست؟

wedding ring

مطمئنا روز عروسی یکی بزرگترین روزا در طول زندگی هر فرده. پس هر انسانی تلاش می کنه که این مراسم بزرگ به بهترین شکل ممکن برگزار شه. اما تنها یادگاری شما از این روز بزرگ، تنها همون عکس و فیلمه که واسه شما به یادگار می مونه. هنر یه آتلیه عروس اینه که این تنها یادگاری رو جاودان سازه تا هر زمان که بخواین، بتونین شیرین ترین لحظات زندگی تون رو مورد بررسی قرار بدین. از این رو انتخاب یه آتلیه عروس مناسب اهمیت زیادی داره و ما بر اون شدیم تا مطلبی رو دور و بر این که بهترین آتلیه عروس  تهران کجاس ، با شما عزیزان در میان بذاریم

بهترین آتلیه عروس تهران کجاس و چه ویژگیایی داره؟

هروقت بخوایم به دنبال بهترینا بگردیم، موثرترین روش اینه که به بورس مورد نظر مراجعه کنیم. هرچند که در دیگه مناطق هم ممکنه محصول یا خدمات مورد نظر ما با کیفیتی مطلوب پیدا شه اما مطمئنا بهترینا فقط در بورس مورد نظر وجود دارن. یکی از مراکز خدمات فیلمبرداری و عکاسی، شمال و غرب تهرانه و اگه بخوایم بگیم بهترین آتلیه عروس تهران کجاس ، مطمئنا یکی از گزینه ها شمال غرب تهرانه. اما وقتی که به غرب تهران مراجعه کردیم، چیجوری می تونیم بهترین آتلیه عروس رو پیدا کنیم؟ جنبه دیگه سوال ” بهترین آتلیه عروس تهران کجاس ” به ویژگیای بهترین آتلیه عروس اشاره داره.

شاید شما بتونین با پرس و جو از دوستان یه اتلیه عروس مناسب پیدا کنین، اما تضمینی وجود نخواد داشت که اون آتلیه عروس، برابر با میل شما باشه. در نتیجه بهترین راه اینه که شما با ویژگیای بهترین آتلیه عروس آشنا شید و بعد آتلیه عروس رو برابر با سلیقه خود انتخاب کنین. در ادامه به ویژگیای بهترین آتلیه عروس می پردازیم.

قیمت متناسب و مناسب

مطمئنا یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب آتلیه عروس، قیمت اون هستش. شاید واسه بعضی از عروس و دامادا هزینه آتلیه عروس خیلی اهمیتی نداشته باشه، اما این دسته از زن و شوهر هم باید توجه داشته باشن که قیمت آتلیه مورد نظرشون متناسب با خدماتی شد که از اون آتلیه دریافت می کنن. بعضی از آتلیها که قیمت قرار داد اونا نجومیه، هزینه زیاد خود رو خرج برندینگ می کنن، و در عمل در جفت و جور یه فیلم و عکس با کیفیت، خیلی موفق نیستن و کارشون چنگی به دل نمی زنه.

حتی اگه به شما نمونه کارای فوق العاده ای نشون بدن، باید مطمئن شید که نمونه کار بوسیله خودشون تولید شده. با تماشای پشت صحنه نمونه کار، می تونین تا حدودی مطمئن شین که اعضای آتلیه در تولید نمونه کار نقش داشتن یا نه.

شفاف بودن قیمتا

قیمت یه آتلیه باید به طور کامل شفاف باشه و عروس و داماد در جریان جزئیات هزینه ها قرار گیرند. طرف دیگه قضیه ای که در بالا ذکر شد اینه که قیمت یه آتلیه کمتر از حد عادی و غیرمنطقی باشه؛ در این صورت مطمئن باشین که نتیجه کار مطلوب نظرتون نخواد بود. حتی اگه نمونه کار خوبی از اونا ببینین، باید بدونین که مطمئنا بوسیله اون آتلیه تولید نشده. باید به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که قیمت خرید و یا حتی اجاره لوازم تصویربرداری بسیار بالاست، و یه نمونه کار ایده آل نمی تونه بوسیله وسایل ارزون قیمت تولید شه. حتما از مسئول آتلیه بخواین که شما رو در جریان ریز مخارج بذاره

تجربه کاری:

خیلی از عوامل مانند تخصص، کارآزمودگی، یادگیری اخلاق حرفه ای و … از تجربه کاری بالا بدست میان. علاوه بر این وقتی که کار رو رو دوش یه مجموعه با تجربه می ذارین، خیالتون راحته که هر زمان مشکلی پیش بیاد، به بهترین شکل ممکن حل می شه. در مورد عروسی و به خصوص آتلیه عروس داشتن این عامل خیلی با اهمیته، چون شما در روز عروسی به دلیل کمبود زمان، استرس و … همیشه در برابر مسائلی هستین که ممکنه از قبل قابل پیش بینی نباشن. مسائلی مثل تاخیر در آرایش عروس، خراب شدن دسته گل عروس، بهم ریختن آرایش عروس در زمان تصویربرداری، تغییرات یهویی آب و هوا، موندن در ترافیک و … . در این شرایط تنها چیزی که به کمک شما میاد، تجربه کاری اعضای آتلیه س.

علم هنری و خلاقیت

داشتن علم هنری و تحصیلات آکادمیک خیلی با اهمیته. بدیش اینه امروزه خیلی از کارکنان آتلیها بدون تحصیلات آکادمیک و در رابطه در مورد تصویربرداری هستن. در نتیجه کار رو به صورت تجربی یاد گرفته و هیچ وقت نمی تونن مثل یه عکاس یا فیلمبردار حرفه ای عمل کنن. از طرفی؛ داشتن یه دید هنری مناسب و خلاقیت، عامل دیگه ایه که باید به اون توجه داشت. چون داشتن علم به تنهایی نمی تونه شما رو به یه عکاس ایده آل تبدیل کنه، و شما واسه خلق ایده های جدید نیاز به خلاقیت دارید.

پیشنهاد ما: آتلیه یونیک

استودیو یونیک با داشتن تجربه تصویربرداری بیشتر از ۳۰۰۰ مراسم عروسی، تدارکات لازم واسه ثبت خاطرات این روز بزرگ به زیباترین شکل ممکن رو از قبل دیده و از همین رو، تصویربرداری منحصر به فرد از مراسم شما به حرفه ای ترین، زیباترین و خاطره انگیزترین شکل ممکن صورت میگیره

تلفن دفتر:

 ۸۶۲-۸۶۲-۴۴-۰۲۱

گوشی موبایل : ۰۹۱۲۷۹۹۸۶۶۹

نشانی سایت آتلیه عروس یونیک: http://uniquestudioart.com

چیجوری لباس عروسی مناسب انتخاب کنیم؟

انتخاب لباس عروس با در نظر گرفتن فرم اندام شما