عمومی

بهترین آب میوه ها برای چربی سوزی سریع

burn-fat

به دنبال یه معجون عجیب واسه لاغری هستین؟ در این مقاله ۳ بهترین نوشیدنی چربی سوز رو معرفی میکنیم.

 

نوشیدن آب میوه به خاطر کاهش وزن یه معنی جدید نیس. این کار از چند سال قبل هم انجام شده.

چیزی که اینجا مطرح می کنیم اضافه کردن آب میوه های تازه به وعده های غذایی روزانه به خاطر کاهش وزنه. با نوشیدن آب میوه تازه شکلای جور واجور مواد معدنی، ویتامینا، فیبر و آنتی اکسیدانا رو دریافت می کنه.

این مواد معدنی واسه بهتر شدن متابولیسم بدن به درد بخور بوده و در نتیجه قادر به سوزوندن کالریای بیشتر هستین. این نوشیدنیا نه فقط به کاهش وزن کمک می کنن، بلکه با مصرف اونا از فواید سلامتی بسیاری هم بهره مند میشین. با ما همراه باشین.

  1. آب هویج

آب هویج واسه کاهش وزن بسیار عالیه چون هویج میوه ای کم کالری و پر از فیبره. یه لیوان بلند آب هویج شما رو تا ناهار سیر نگه می داره و از بین وعده های ناخواسته نجات میده. علاوه بر این پیشنهاد شده که از هویچ فقط به صورت خام اون استفاده کنین. با این اوصاف به کار گیری این آب میوه طبیعی به درد بخور یه ایده عالی واسه کاهش وزنه.

آب هویج هم ترشح صفرا رو زیاد می کنه که این به سوختن چربی و در نتیجه کاهش وزن کمک می کنه. یه سیب، نصف پرتقال و کمی زنجبیل رو به این نوشیدنی اضافه کنین تا یه نوشیدنی ضد باکتری فوق العاده درست کنین که تموم سموم بدن رو نابود می کنه.

  1. آب خیار

غذاهایی که مقدار آب بالایی دارن کالری کمتری دارن. درک این موضوع آسونه که به خاطر از دست دادن وزن، شما باید کالری کمتری بخورین و یا کالری بیشتری بسوزونین.

پس مصرف غذاهایی که آب بیشتر و در نتیجه کالری کمتری دارن ایده بسیار خوبی واسه کاهش وزنه. علاوه بر کالری کم، این مواد غذایی مدت طولانی تری شما رو سیر نگه می دارن.

به خاطر اینکه خیار شامل آب و فیبر زیادیه خیلی راحت شما رو سیر نگه می داره. واسه اینکه آب خیار رو به یه نوشیدنی خنک و دلچسب تابستونی تبدیل کنین، کافیه چند قطره عصاره لیمو و چند برگ نعناع به اون اضافه کنین.

  1. آب انار

آب انار واسه پوست شما عالیه و با مصرف اون می تونین درخشندگی طبیعی پوستتون رو به دست بیارین، هم اینکه این نوشیدنی لذت بخش در جهت کاهش وزن هم خیلی خوبه. طبق گفته دکتر گارگی شارما، کارشناس مدیریت وزن در دهلی، “انار پر از آنتی اکسیدان ، پلی فنل و لینولنیک اسیده که همه به شما در سوزوندن چربی و افزایش متابولیسم کمک می کنن. آب انار در سرکوب اشتها هم موثره”

نوشیدنی کاهش وزن