عمومی

بهبود روابط جنسی با این نوشیدنی‌های گیاهی

عشق love

شاید واسه تون عجیب باشه که چیجوری یه نوشیدنی گیاهی می تونه به بهتر شدن روابط جنسی کمک کنه. در حالی که این موضوع یه اصل ثابت شده که سلامت، تازگی و مغذی بودن موادغذایی که مصرف می کنیم می تونه تاثیری مستقیم بر کیفیت و چگونگی رابطه جنسی میان زوج ها و همسران داشته باشه و حتی در مواردی به پیشگیری از بروز بعضی مشکل ها در روابط جنسی کمک کنه.

به گزارش روی خط رسانه های خبرگزاری برنا، ما به شما می بگیم چیجوری از ترکیب بعضی از گیاهان دارویی مانند هل، زنجبیل، گل ناامیدی، فلفل قرمز، وانیل و زعفران با میوه های تازه می تونید نوشیدنیای گیاهی جفت و جور کنین که با نوشیدن اون به افزایش سطح هورمون، بهبود جریان گردش خون در بدن، افزایش تحریک و تقویت بنیه خود کمک کرده و با بروز اختلالاتی مانند سردمزاجی یا بی میلی جنسی خداحافظی کنین.نوشیدنیای گیاهی که با نزدیک شدن فصل های گرم سال، بهار و تابستون، می تونن بهترین انتخاب واسه رفع تشنگی و از اون مهم تر بهتر شدن روابط جنسی میان زوج های جوون باشن.

شربت رز با چاشنی هل

کمتر کسی می تونه در برابر عطر خوش گل سرخ که با هل ترکیب شده از خود مقاومت نشون بده. پس جفت و جور نوشیدنی گیاهی خنکی که از ترکیب هل و گل سرخ جفت و جور شه می تونه بسیار گوارا و فرح بخش باشه و هر کسی رو علاقه مند به مزه کردن اون کنه. در کنار این امتیازات فایده های درمانی و معجزه آسای گل سرخ و هل در درمان ناتوانایی جنسی و سرد مزاجی ارزشی اضافه واسه این نوشیدنی گیاهی به همراه داره چون که نه فقط به رفع تشنگی فرد کمک می کنه بلکه می تونه به بهتر شدن روابط جنسی هم کمک کنه اگه دست کم ۳ تا ۴ بار در طول هفته مصرف شه.

واسه جفت و جور این نوشیدنی گیاهی می تونید از عصاره جفت و جور شده از گل سرخ استفاده کنین. تو یه لیوان ۲ قاشق سکنجبین بریزین و به اندازه ۳ تا ۴ قطره عصاره گل سرخ به اون اضافه کنین. نصف خیار رنده شده رو به سکنجبین اضافه کنین و متناسب با ذائقه ای که دارین یک تا ۲ عدد هل رو درون اون بندازید. در آخر یه لیوان آب خنک اضافه کنین. عصاره گل سرخ و هل از اونجا که در گروه گیاهان دارویی با طبع گرم قرار می گیرند، می تونن تاثیر قابل توجه ای در بهبود رابطه جنسی شما داشته باشن.

نوشیدنی گیاهی وانیلی خاص ماه عسل

یکی دیگه از شربت هایی که در خیلی از کشورای آسیای شرقی به نوشیدنی ماه عسل هم مشهوره و خونواده ها نوشیدن اون رو به زوج های جوون پیشنهاد می کنن شربت عسل وانیلیه که به دلیل عطر و خاصیت مقوی ای که داره می تونه به بهتر شدن رابطه جنسی و تقویت بنیه زوج ها کمک کنه.

مصرف این شربت علاوه بر تقویت قوای جسمی به آرامش زوج ها هم کمک می کنه و می تونه بر ترشح مناسب هورمون تستسترون هم اثر بزاره.

واسه جفت و جور این نوشیدنی گیاهی کافیه آب ولرم رو با ۲ تا ۳ قاشق عسل طبیعی مخلوط کنین و به اون کمی پودر، چوب یا عصاره وانیل خوراکی اضافه کنین. بعد از جفت و جور این شربت اون رو درون یخچال بذارین تا خوب خنک شه. اگه مایل باشین می تونید اون رو ولرم هم بخورین.

این کوکتل پروژسترون بسازین

یکی از مهم ترین هورمون هایی که اندازه اون می تونه به بهتر شدن روابط جنسی زوج ها کمک کنه اندازه هورمون پروژسترون بدنه. بی شک تعادل این هومورن و اندازه مناسب اون در بدن می تونه خاطر هر زوجی رو از این واسه راحت کنه. پس مصرف موادغذایی و گیاهان دارویی که به تولید و تنظیم این هورمون در بدن کمک می کنن بسیار اهمیت داره. دانه های کدو تنبل، قارچ و اسفناج از جمله سبزی هایی هستن که به کنترل اندازه پروژسترون بدن کمک می کنن.

نگران نباشین نمی خواهید کوکتلی ازاین سبزیجات به شما معرفی کنیم. کوکتلی که با کمک اون می تونید همین اندازه از پروژسترون رو دریافت کنین کوکتلی جفت و جور شده از میوه های تازه بهاریه. می تونید با ترکیبی از انگور، تمشک، کیوی ونعناع تازه یکی از بهترین و مفیدترین کوکتل های سلامت رو جفت و جور کنین. واسه جفت و جور این نوشیدنی گیاهی یه عدد کیوی و یه فنجون تمشک رو میکس کنین و اون رو درون یه لیوان بریزین و بعد متناسب با گنجایش لیوان آب انگور زرد به این ترکیب اضافه کنین.

حتی می تونید چند حبه انگور زرد پوست گرفته شده به این نوشیدنی گیاهی اضافه کنین. در آخر چند برگ نعناع رو خیلی ریز ساتوری کنین و به کوکتل اضافه کنین. نوشیدن این کوکتل می تونه به تامین پروژسترون بدن کمک کنه و کیفیت روابط حنسی شما رو بهتر و مفیدتر کنه.

نوشیدنی گیاهی پالپ دار با طعم انبه

یکی دیگه از نوشیدنیای گیاهی که می تونه به بهتر شدن روند درمان سردمزاجی و بی میلی جنسی کمک کنه خوردن میوه انبه یا نوشیدنی های جفت و جور شده از اون هستش. ما به شما یکی از نوشیدنی های گیاهی به درد بخور و سالم رو که با انبه و با چاشنی زنجبیل جفت و جور می شه معرفی می کنیم. این نوشیدنی گیاهی با در نظر گرفتن طبع گرم و مزه تندی که داره بیشتر مورد توجه مردان قرار می گیرد و می تونه به بهتر شدن جریان گردش خون در بدن اونا کمک کنه و تا حد زیادی بی میلی جنسی رو از اونا دور کنه.

واسه جفت و جور این نوشیدنی گیاهی باید پوست انبه رو بکنین و اون رو درون دستگاه میکسر بریزین و اونقدر اون رو میکس کنین تا مایع رقیقی شه. بین میکس کردن می تونید یه فنجون آب خنک هم به انبه اضافه کنین. بعد از آماده شدن میکس انبه رو درون لیوان بریزین و اگه لازم بود کمی دیگه آب یخ به اون اضافه کنین. در آخر یه برش کوچیک از انبه رو رنده کرده و به میکس انبه اضافه کنین. حتی می تونید به جای رنده کردن زنجبیل رو به حب های خیلی کوچیک ببرین و اون رو درون مخلوط انبه بندازید تا یه نوشیدنی پالپ دار به درد بخور آماده کنین.

نوشیدنی گیاهی مخلوط ناامیدی و آناناس رو تجربه کنین

گل ناامیدی از اون دست گیاهان داروییه که در روش های درمانی طبیعی درمان مانند گیاه درمانی و عطر درمانی از گل، برگ، اسانس و عصاره اون واسه درمان استفاده می شه. یکی از کاربردی ترین موارد مصرف عصاره ناامیدی در درمان بی میلی و سردی جنسیه. به خاطر همین جفت و جور مخلوطی از عصاره خوراکی این گیاه و میوه ای مثل آناناس با در نظر گرفتن طبع گرمی که داره می تونه یه گزینه خوب واسه تقویت و بهتر شدن روابط زناشویی زوج ها باشه.

واسه جفت و جور این نوشیدنی گیاهی خوشمزه و در عین حال خوش عطر کافیه آب آناناس رو با ۴ تا ۵ قطره از عصاره ناامیدی مخلوط کنین و اون رو درون لیوانی بریزین و به اون ترکیبی از نعناع و خیار اضافه کنین. می تونید چند برگ نعناع رو ساطوری کنین و با نصف خیار رنده شده مخلوط کرده و به این ترکیب مقوی اضافه کنین. این نوشیدنی گیاهی رو باید خنک بخورین.

لیمو فلفلی از نوشیدنیای گیاهیه که موجب بهبود گردش خون در بدن می شه

یه نوشیدنی گیاهی مقوی با طعم لیموفلفلی

یکی دیگه از نوشیدنیای گیاهی طبیعی و گیاهی که می تونه به بهتر شدن جریان گردش خون در بدن و آزادسازی اندورفین در بدن کمک و انرژی و نشاط زوج ها رو تقویت کنه جفت و جور نوشیدنی لیموفلفلی با چاشنی عسله. این نوشیدنی گیاهی می تونه در عین حالا که انرژی زیادی در بدن تولید می کنه به از بین رفتن بی میلی جنسی و بی حوصلگی بعضی از زوج ها کمک کنه و رابطه جنسی شما رو بهتر کنه.

واسه جفت و جور این نوشیدنی گیاهی به لیمو ترش تازه احتیاج دارین. نصف لیوان آب رو با نصف لیوان آبلیموی تازه و ترش ترکیب کنین. یک تا ۲ قاشق عسل طبیعی و تازه به اون اضافه کنین و در آخر یه عدد فلفل قرمز چیلی رو که روی اون رو با نوک چاقو خراش داده اید به این شربت اضافه و اون رو خنک بخورین. مراقب باشین که نباید از زمان جفت و جور این نوشیدنی گیاهی تا مصرف اون مدت زمان زیادی بگذره. چراکه کم کم اندازه تندی شربت بیشتر و بیشتر می شه و مصرف تندی بیشتر از اندازه واسه حفظ سلامت دستگاه گوارش پیشنهاد نمی شه.

مهارتای ازدواج موفق چیه؟

چیزایی که نباید به همسر گفت

زناشویی مجله زندگی ایده آل نوشیدنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *