عمومی

بنز گرانقیمت علیرضا نیکبخت را دزدیدند! + عکس

هرچند علیرضا نیکبخت واحدی جزو مشهورترین و پرطرفدارترین چهره های فوتبال فارسی حساب می شه ولی مشکلات و مسایل حاشیه ای در دور و بر علی خوبی اونقدر زیاد بوده که خود اون بارها در مورد این موضوع صحبت و به اون اعتراف می کنه:«نمی دونم به چه دلیل…اما حتی به بند کفش من هم گیر می دن!»

همین چند وقت پیش بود که چهره علی خوبی و چند بازیگر مطرح سینما و تلویزیون از برنامه شوک شبکه ۳ پخش شد و مردم دیدن که چیجوری ستاره قبلی تیم ملی فوتبال ایران و تعدادی از هنرمندان مطرح کشورمون فریب جوونی رو خورده ان که به دروغ خود رو از بستگان یکی از مقامات نیروی انتظامی معرفی کرده. هنوز تاوان ضرر و زیان اون اتفاق رفع و مراجعه نشده بود که بنز CLS مشکی قهوه ای و مورد علاقه آقای ستاره رو هم دزد برد تا به پای لنگ اون یه سنگ دیگه هم بخوره. توضیح این ماجرا دزدی رو می توان واسه مجموعه های تلویزیونی استفاده کرد. اگه می خواهید با روش کار اونا آشنا شید این گزارش رو بخونین؛

بنز خوبی رو از پارکینگ برج بردن

شروع ماجرا از اونجا بود که مهرداد(یکی از دوستان نزدیک علیرضا) سوییچ اتومبیل علیرضا رو از اون گرفت تا وسایلی رو که در بنز علیرضا جا گذاشته بود، برداره. مهرداد که خوب از طرف نگهبان منزل علیرضا شناخته شده، وسایلش رو از داخل ماشین برمی داره و سوییچ رو به نگهبان پارکینگ برج می دهد تا با در نظر گرفتن اینکه اون به خونه اش می رود، علیرضا در صورت نیاز به ماشین دچار دردسر نشه.

هنوز چند دقیقه ای از دور شدن مهرداد از یکی از برج های معروف الهیه نگذشته بود که سر و کله دزد داستان ما پیدا شد و به طرف پارکینگ و نگهبان برج رفت.

آزارای زرشکی به جای CLS

جناب دزد که انگار از مدت ها پیش نقشه هاش رو واسه دزدیدن اتومبیل شیک و گران قیمت نیکبخت مرور کرده بود با یه اتومبیل آزارای زرشکی رنگ وارد پارکینگ شد و مقابل درب نگهبانی ایستاد. از نتیجه صحبت های جناب دزد و نگهبان برج چیز زیادی دستگیرمان نشد ولی انگار به قول علیرضا آقای دزد اونقدر خوب مخ نگهبان رو زده و اونقدر از وجود سوییچ در پیش نگهبان مطمئن بوده که در آخر سوییچ لیزری بنز قهوه ای رو می گیرد. اون آزارا رو جلوی نگهبان پارک می کنه و به این بهونه که دوست علیرضاست و می خواهد ماشین اون رو جابه جا کنه سوییچ رو از نگهبان می گیرد.

آقای دزد به سراغ بنز علیرضا می رود، در کمال خونسردی درب ماشین رو باز می کنه و با یه نیش گاز پارکینگ رو ترک می کنه.

نگهبان برج که از شدت تعجب شوکه شده بود، خیلی سریع به سراغ ماشین دزد می رود و متوجه می شه که جناب دزد اتومبیل آزارا رو به عنوان طعمه در مقابل چشمون اون پارک کرده! آقا دزده فقط در عرض چند لحظه یه آزارای زرشکی دزدی رو با یه بنز CLS با کلاس قهوه ای رنگ عوض می کنه و در عرض چند لحظه هم از محوطه برج و منطقه الهیه دور می شه. معامله پرسودیه اینطور نیس؟

خوبی در کلانتری دربند

نگهبان برج که شدیدا شوکه و تعجب می کنن بود خیلی سریع نیکبخت رو در جریان این موضوع قرار می دهد و علیرضا که شدیدا از تمرینات پرفشار اون روز خسته بود، خیلی سریع به کلانتری میدون دربند رفت و ماجرا رو واسه ماموران کلانتری دربند و افسر جستجو توضیح داد:«واقعا شوکه شدم… نمی دونستم که باید چه بگم و چیجوری توضیح بدهم. نه دزدی دیده بودم و نه از چیزی خبر داشتم. فقط فهمیدم که بعد از استعلام شماره آزارای زرشکی که اعلام شد که این ماشین هم دزدی بوده.»

رفت و آمدهای نیکبخت در کلانتری میدون دربند ادامه داشت و در آخر مراحل شکایت و پیگیری ماشین دزدی شروع شد. نیکبخت حسابی از شانس بدش گله منده: «واقعا نمی دانم که به چه دلیل این همه بدشانسی می آورم و به چه دلیل این اتفاق واسه من می افتد. البته جا داره که با در نظر گرفتن پیگیری ها و تلاش های ماموران زحمتکش کلانتری دربند از اونا تشکر کنم و امیدوارم که با محبت این دوستان هرچه زودتر ماشینم پیدا شه.»

چهره نگاری ها انجام شد

پس از تکمیل شدن مدارک و مراحل شکایت نیکبخت در کلانتری دربند، شماره ۱۰ قبلی سرخ ها واسه پیگیری پرونده دزدی ماشینش راهی اداره آگاهی شاپور شد. اون طور که در این مورد شنیدیم، خوبی در روزای گذشته به همراه نگهبان برج محل زندگی اش سری به قسمت چهره نگاری زده تا مشخصات چهره جناب دزد هم واسه ماموران نیروی انتظامی مشخص شه. ماموران نیروی انتظامی به خوبی قول داده ان اتومبیل و دزدش رو هرچه زودتر پیدا کنن.

منبع: روزنامه گل

جمع آوری: آلامتو