عمومی

بلیط هواپیما لحظه ی آخری تا چند درصد کاهش قیمت دارد؟

zoraq4

هممون به دنبال این هستیم که در هر زمینه ای کمترین هزینه و بهترین استفاده رو ببریم، این قضیه در مورد بلیط هواپیما هم صدق می کنه.

یکی از دلایل اون، می تونه اینه که قیمت بلیط هواپیما بالاتر از بقیه بلیط هاس و البته راحتی در سفر هواپیما بیشتر و اتلاف وقت کمتره.

به خاطر این؛ خیلی از آدما به دنبال این هستن که بلیط ارزون جفت و جور کنن تا هم بتونن به سفر خود بپردازند ( خواه کاری خواه تفریحی ) و هم این که هزینه ای که بیشتر در خرید بلیط صرف می شه، واسه اقامت بیشتر استفاده شه.

واسه خرید بلیط ارزون چند راه حل هست، یکی از این راه کارا اینه که شما در روزای اول هفته مبادرت به خرید بلیط کنین؛ در این مواقع قیمت بلیط ارزون تره.

یکی دیگه از راه ها اینه که ساعات اولیه روز بلیط هواپیما جفت و جور کنین، هم اینکه می تونین اخرین ماه سال مبادرت به خرید بلیط و سفر کنین چون در این ماه بیشتر آدما به دنبال کارا و خریدای قبل از سال تحویل هستن پس از حجم سفرها کم میشه و قیمت بلیطا کم میشه.

اما یکی دیگه از راه های حرید بلیط ارزون، خرید بلیطای لحظه آخره. بلیطای لحظه آخری بلیطایی هستن که ایرلاینا کمی ( مدت ۲۴ یا ۴۸ ساعت ) قبل از پرواز مبادرت به فروش اونا می کنن چون بعضی از صندلیا به فروش نرفته و ایرلاین واسه این که دچار ضرر مالی نشه بلیطا رو به قیمتی باور نکردنی به فروش می رسونن و حتی بعضی وقتا پیش آمده که تا بالای ۷۰ درصد هم کاهش قیمت داشتن.

واسه جفت و جور بلیطای لحظه آخری، کافیه تا وارد سایتای رزرو بلیط هواپیما بشوید و از راه اونا از بلیطای لحظه آخری با خبر شید.

در سایتای رزرو بلیط، شکل های جور واجور ایرلاینا و هم اینکه روزا و ساعات پروازها و هم اینکه قیمتا رو در اختیار افراد قرار داده تا با در نظر گرفتن بودجه و زمان سفر خود یکی از انا رو بخرند.

سایتای معتبر زیادی شما رو در این کمک می کنن و یکی از این سایتا، سایت معتبر زورقه که ما به شما پیشنهاد می کنیم.

مراحل خرید بلیط هواپیما

مراحل خرید بلیط هواپیما

می خوایم این بار در مورد چگونگی خرید اینترنتی بلیط هواپیما صحبت کنیم، تموم راه ها رو با همدیگه مرحله به مرحله جلو رفته تا بلیط مورد نظر خود رو بخرین.

واسه خرید بلیط می تونین به سایتای مربوط به رزرو بلیط مراجعه کنین، شما می تونین چند سایت مربوطه رو جستجو کرده و قیمتای  بلیط هر سایت رو مقایسه کرده تا بتونین بلیط مورد نظر خود با قیمت مناسب رو جفت و جور کنین.

در این مورد سایتای فراوانیه ولی یه سایت کامل که ما به شما پیشنها می کنیم و  اطلاعات اون بسیار کامله سایت معتبر زورقه. در این سایت به شما اطلاعات کامل در مورد مکانای دیدنی و تاریخی شهر مورد نظر ارائه میده. بعد در مورد بهترین فصل سفر به اون شهر مورد نظر توضیحاتی میده.

در صفحه اول اول دو کادر توجه آدم رو به خود جلب می کنه، یکی در مورد رزرو بلیطای داخلی و خارجیه و دیگری در مورد رزرو هتل.

در بخش رزرو بلیطا گزینه های مختلفی هست که به توضیح اون می پردازیم: اول شهر مبدا و مقصد رو سوال پرسیده، بعد گزینه بلیط یه طرفه و یا رفت و برگشت رو پیش روی شما قرار داده. بعد از اون تاریخ رفت و برگشت سوال پرسیده شده و تعداد آدمایی که بلیط میخوهند جفت و جور کنن براساس رده سنی؛ سوالای دیگه هم پرسیده شده که با تکمیل اونا گزینه جستجو رو انتخاب کرده تا مشخص شه بلیط موجود هست یا خیر که به انجام رزرو بپردازید.

در پایین صفحه هم شهرای مقصد مثل داخلی و خارجی هست که از دست کم قیمتا شروع کرده تا قیمتای بالاتر که بنا به خواسته شما انتخاب می شه. نام این بخش « بهترین قیمتا » هستش که با انتخاب شهر مورد نظر از قیمت گرفته تا نوع ایرلاینا و تاریخ و ساعت پرواز و شروع پرواز و … رو اعلام کرده.

واسه پرداخت مبلغ بلیط هم می تونین از راه درگاهای اینترنتی بانکی دست به کار شین تا دیگه در وقت خود اتلاف نکرده باشین.

همه این مطالب فقط بخش کوچیکی از سرویس دهی سایت مربوطه در مورد جفت و جور بلیط هواپیما کیشه، واسه به دست آوردن جزییات بیشتر می تونین به سایت مزبور مراجعه کرده و به طور کامل بخونین.

امیدوارم با ذکر هر چند کم این مطالب شما رو در کار رزرو بلیط کمک کرده باشیم.

لیست زیباترین جزایر و سواحل اندونزی

۲۰ جاذبه گردشگری برتر آسیا

بلیط هواپیما خرید اینترنتی بلیط