عمومی

بقایای جسد پیرزن ۱۰۴ ساله در کیف فرزندش!

طرح سرشماری سراسری افراد بالای صد سال در ژاپن به کشف غم انگیز بقایای جسد یه زن یکصد و چهار ساله در کوله پشتی بچه این زن منجر شد.

براساس آماری که شهرداریای کل ژاپن ارائه دادن، بیشتر از سیصد شهروند که قاعدتا باید بالای صد سال عمر داشته باشن، پنهون شده بودن.

طرح سرشماری سراسری افراد بالای صد سال در ژاپن به کشف غم انگیز بقایای جسد یه زن یکصد و چهار ساله در کوله پشتی بچه این زن منجر شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از خبرگزاری فرانسه ، پلیس توکیو چند هفته پیش جسد مومیایی شده یه پیرمرد رو که از سی سال پیش مرده بود روی تخت خوابش پیدا کرد و این در حالی بود که قبل از اون، ماموران شهرداری به تصور زنده بودن پیرمرد واسه گفتن شادباش به منزل اون رفته و با جسد مومیایی شده اون روبرو شده بودن.

پس از این حادثه، شهرداریا موظف شدن زنده بودن شهروندان بالای صد سال رو بررسی و مراتب رو گزارش کنن. براساس آماری که شهرداریای کل ژاپن ارائه دادن، بیشتر از سیصد شهروند که قاعدتا باید بالای صد سال عمر داشته باشن، پنهون شده بودن.

پلیس توکیو روز جمعه بقایای یه زن یکصد و چهار ساله رو در کوله پشتی فرزندش پیدا کرد؛ بچه این زن به پلیس گفت مادرش از نه سال پیش مرده ولی ایشون پول لازم واسه دفن اون نداشته و اون مجبور شده جسد مادرش رو تیکه تیکه کرده و در کوله پشتی خود بریزه تا بتونه اون رو تا وقتی که پول لازم واسه دفن ایشون پیدا کنه، پیش خود نگاه داره ولی هنوز این فرصت جفت و جور نشده.

از جمعیت یکصد و بیست و هفت میلیونی ژاپن، چهل هزار نفر بالای یکصد سال سن دارن.

در ژاپن رسم بر اینه که شهرداریا واسه افراد بالای یکصد سال هدیه می فرستند و نکته خیلی مهم در اینه که بچه پیرزن یکصد و چهار ساله تیکه تیکه شده هم در سالای گذشته بارها از این هدایا دریافت کرده.

به نقل از : iribnews.ir

جمع آوری: پایگاه تفریحی آلامتو

جسد حوادث صفحه حوادث قاتل قتل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *