عمومی

بزرگ‌ترین هتل جهان به زودی در مکه+عکس

بزرگ ترین هتل جهان با بیش از ۱۰هزار اتاق و سوئیت اقامتی با هزینه ای بالغ بر ۳.۵ میلیارد دلار در حال ساخته.

این هتل واسه وزارت دارایی و اقتصاد عربستان صعودیه و با داشتن ۱۲ برج در کنار ساختمون اصلی هتل و داشتن ۱۰هزار اتاق و بیش از ۷۰ رستوران از مسافران ورودی به این شهر میزبانی می کنه.

برطبق پروژه آماده شده، هتل مساحتی حدود ۱.۴میلیون مترمربع داره و طبقات اصلی این مجموعه به مهمانان خاص و سلطنتی اختصاص می یابد. تعدادی سکوی فرود هلی کوپتر هم در این هتل تعبیه شده ان تا مسافران اختصاصی بتونن به آسونی به بخش های جور واجور هتل دسترسی داشته باشن. هتل ابرج کودای، نه فقط عنوان بزرگ ترین هتل جهان رو براساس تعداد اتاق ها و سوئیت هاش دراختیار داره، بلکه بزرگ ترین گنبد جهان رو هم روی بلندترین برج این مجموعه به نام خود ثبت می کنه.

گردشگران با رزرو هتل کودای به ویژگی های منحصربه فرد اون دست می پیدا کنن، که از مهم ترین اون ها می توان به استخرهای به طور کامل لوکس و مدرن، مراکز تفریحی، مراکز ماساژ درمانی زیاد و ترانسفر با خودروهای سوپرلوکس اشاره کرد. طراحی داخلی هتل رو یه شرکت انگلیسی به نام Areen Hospitality انجام می دهد که به دلیل توجه دقیق به جزئیات و طراحی های مجللی که قبل از این داشته، مشهوره.

طبق پیش بینی ها قراره این هتل در سال ۲۰۱۷ گشایش شه، اما مشکلات اقتصادی می تونه گشایش اون رو تا سال ۲۰۱۸ به تاخیر بندازه. مطمئنا ساخت این هتل ۵ ستاره و سوپر مدرن، تحولی بزرگ در صنعت گردشگری عربستان و شهر مکه به دنبال داره و می تونه تبدیل به یکی از اصلی ترین مکان های اقامتی واسه میلیون ها گردشگر ورودی به این شهر شه.

۶ هتل لوکس و گرون ایرونی + عکس

زیباترین هتل های ایران کدوما هستن؟

ایسنا هتل