عمومی

بزرگ‌ترین مشکل اخذ وقت سفارت انگلیس در آنکارا

خواهندگان ویزای انگلیس خوب می دانند که اخذ وقت سفارت از آنکارا، به معنی تسریع در روند انجام مراحل زیاد اخذ این ویزاست. شهر آنکارا به جهت اون که جاذبه های طبیعی و تفریحی کمتری به نسبت بقیه شهرهای ترکیه داره، معمولاً خلوت تر از بقیه شهرهای ترکیه و همین طور شهرهاییه که امکان اخذ وقت سفارت از اون ها هست، اما همین ویژگی دلیل بروز مشکلی بزرگ تر شده که در این مقاله دربارش صحبت می کنیم؛

پروازهای آنکارا بزرگ ترین مشکلی هستن که بعضی از خواهندگان ویزا رو از اخذ در این شهر ناامید می کنن. دلیل اصلی این مشکل، پراکندگی این پروازها هستن.

اکر با روال اخذ ویزای انگلیس آشنا باشین، می دونین که در مرحله اول باید مبادرت به تکمیل مدارک و مشاوره با کارشناسان ویزا کرد. مرحله دوم به ثبت نام آنلاین در سایت یکی از سفارت خونه های انگلیس و پرداخت هزینه ها اختصاص داره. اینجاس که باید سفارت خونه موردنظرتان رو واسه بررسی مدارک و انگشت نگاری انتخاب کنین.اگه در این مرحله شهر آنکارا رو به عنوان مقصد انگشت نگاری انتخاب کنین، می تونید کمتر از ۱ هفته بعد واسه انجام انگشت نگاری به ترکیه سفر کنین؛ اما به دلیل پراکندگی پروازهای آنکارا، ممکنه که مجبور به اقامت ۲ یا ۳ روزه در این شهر شید و نبود وجود پرواز روزانه، شما رو به دردسر بندازه.

دقیقاً همین مشکله که برنامه ریزی واسه رو سخت می کنه. این در حالی ست که مثلاً اگه شهر استانبول رو واسه اخذ وقت انتخاب کنین، می تونید از مواهب ۲ نوبت پرواز در روز بهرمند شید و صبح تهران و یا بقیه شهرهای بزرگ رو به مقصد ترکیه ترک کنین و پس از انجام انگشت نگاری، در ساعات پایانی همون روز به ایران برگردین. در این صورت از پرداخت هزینه واسه اقامت در هتل معاف میشین و اون دسته از مراحل اخذ ویزا که باید در کشور مقصد انجام شن، یکروزه به پایان می رسند.

البته همون طور که گفته شد، گرفتن وقت سفارت انگلیس در آنکارا مزیت هایی هم داره که خیلی از خواهندگان ویزا، به شرایط پرواز های آنکارا تن میدن. که یکی از کارگزاران اصلی ویزا و وقت سفارت انگلیسه، در مورد این مزیت می گوید:

نکته دیگه در مورد وقت سفارت انگلیس در آنکارا، به کار گیری سرویس priority است که پاسخگویی سریعتر این سفارت خونه رو امکان پذیر می سازه (تقریباً ۱ تا ۲ هفته زمان می برد). این به اون معنی ست که تموم مراحل کار در آنکارا با سرعت بیشتری صورت قبول می کنه. گرفتن وقت سفارت در بازه ای یه هفته ای و پاسخگویی سریع سفارت انگلیس، امتیازهای بزرگی هستن که خواهندگان فقط با گرفتن وقت سفارت انگلیس در آنکارا، از اون ها بهره می برند.

دیدنی ترین مکانای اروپا

Zip World؛ یه جاذبه گردشگری مهیج و ترسناک در انگلیس

تور انگلیس تور مسافرتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *