عمومی

بزرگترین برگ های دنیا! (+عکس)

پسر بچه کاشف بزرگترین برگ درخت جهان در حالی اسمش در کتاب رکوردداران گینس به ثبت رسید که اوا استیل دختر ۱۰ ساله هم وطن اون که اهل ونکووره با نشون دادن برگ درخت ۴۲ سانتی عقیده داره برگ درخت کشف شده از راه اون بزرگتر از برگ جوزفه اما دوست نداره با گینس تماس بگیره!

جوزف دوناتو ۹ ساله اهل پیکرینگ در اونتاریوی کانادا اسات که با پیدا کردن بزرگترین برگ درخت جهان اسمش در کتاب گینس به ثبت رسید. برگ نامبرده در ابعاد ۳۴ در ۲۹ سانتی متره.

والدین جوزف با گرفتن عکس از بچه و برگ درخت تلاش کردن اونو در روزنامه ها چاپ کرده تا با ارسال نامه به گینس از این مرکز ثبت رکورد داران عالم درخواست کنن که نام فرزندشون رو درج کنن. با ورود نماینده ای از گینس به منزل جوزف همه چیز به نفع ایشون شده و حالا با ثبت اسمش در گینس بچه معروفی شده. جوزف این برگ رو در پارک نزدیک خونه خود یافته و ذوق زده شد.

روز بعد از اینکه عکس جوزف در تلویزیونهای کانادا نشون داده شد دختر ۱۰ ساله ای بنام اوا استیل همراه با مادرش ریتا ماری با نشون دادن برگ درختی بزرگتر از برگ درخت جوزف گفتن برگ درخت کشف شده از راه اونا بزرگتره اما دوست ندارن با گینس تماس بگیرن. بهر حال این موضوع رسانه ای شده اما تا کنون گینس واکنشی نشون نداده. دعوا بین ونکووریا و اونتاریو ییا ادامه داره!

هرساله ۶۵ هزار نفر با فرستادن مدارک خود به گینس درخواست می کنن تا نامشون در کتاب رکورد داران درج شه.

به نقل از: خبرآنلاین

جمع آوری: آلامتو