عمومی

برگزیدگان مسابقه فیلم و عکس رایتل معرفی می‌شوند

همزمان با میلاد مبارک حضرت امام رضا(ع)، نفرات برگزیده مسابقه فیلم و عکس رایتل معرفی و آروزی ۵۶ کودک گرفتار به سرطان برآورده می شه.

به گزارش هم شارژ به نقل از ایسنا، روابط عمومی رایتل اعلام کرد: با اتمام زمان مسابقه عکس و فیلم کوتاه رایتل که با عنوان یه ماه کامل در طول ماه مبارک برگزار شد، نفرات برگزیده این مسابقه از بین ۲۲۰۰ عکس و فیلم ارسالی معرفی و مورد تقدیر قرار می گیرن.

rightel1براساس اعلام رایتل آثار ارسالی در کل ۵۶۰ هزار لایک جذب کرده ان که براساس شرایط مسابقه به ازای هر ۱۰ هزار لایک یکی از آرزوای کودکان خیریه بهنام دهش پور برآورده می شه.

به همین پایه شرکت رایتل در روز بیست و ششم شهریور ماه، مصادف با میلاد امام رضا (ع) مراسم اختتامیه مسابقه ماه کامل رو با معرفی برندگان، اهدای جوایز و هم اینکه برآورده کردن ۵۶ آرزوی کودکان گرفتار به سرطان موسسه بهنام دهش پور برگزار می کنه.

یادآور می شه براساس اعلام قبلی رایتل، نفرات برگزیده از بین صاحبان آثاری انتخاب می شن که بیشترین لایک (رای مثبت) رو به دست آوردن و تقدیر می شن.

رایتل هم اینکه به اون دسته از شرکت کنندگانی که آثار فاخری رو فرستادن، اما نتونسته ان امتیاز لازم رو در بخش امتیازدهی کاربران به دست بیارن هم جوایزی اهدا میکنه.

براساس این گزارش داوری این بخش رو دوش استادان مطرح عکاسی و فیلمسازیه.

ایسنا