عمومی

برگزاری جشنواره ای به منظور آشنایی با خواص انار

از شهرداری منطقه ۲۱،مهندس کاظم کمالی نسب معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۱ گفت:هدف از برگزاری این جشنواره آشنایی بیشتر شهروندان با این میوه بهشتی و دیگه اجناس به وجود اومده بوسیله اون هستش و در این جشنواره هم اینکه طبخ شکل های جور واجور غذاها با انار و چگونگی استفاده اون  به شهروندان آموزش داده می شه.

ایشون اضافه کرد:از اونجایی که در کشور ما تنوع زیاد و جایگاه خاص ای داره و شهرهای مختلفی در کشور این یاقوت هزار دانه رو پرورش میدن در نتیجه برگزاری این جشنواره هم جهت با  آشنایی بیشتر شهروندان با انار،خواص اون و تنوع این محصول وهچنین تآثیرات عجیب اون روی سلامتی انسانه.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۱ با بیان اینکه همزمان با ارائه انار و اجناس جور واجور اون در این جشنواره و فروش اون از طرف غرفه داران به صورت از تولید به مصرف با قیمت مناسب از ارائه دیگه اجناس و سوغات شهرهای حاضر در این جشنواره خبر داد وگفت:حدود ۳۰ غرفه در این نمایشگاه از استانای جور واجور واسه ارائه جنسا و سوغات شهرهای جور واجور ،علاوه بر انار و اجناس اون برقرار هستش.

مهندس کمالی نسب در آخر اعلام کرد:این جشنواره با همکاری اداره سلامت و آموزشای اجتماعی منطقه ۲۱ برگزار می شه و بازدید واسه عموم شهروندان آزاده و هم اینکه پیش بینی می شه با استقبال خوبی از طرف شهروندان مواجه شه.

خواص آب انار در کاهش فشار خون

۶ فایده انار واسه سلامتی

بازنشر باشگاه خبرنگاران