عمومی

برهنه شدن قهرمان اسکی زنان لبنان جنجال آفرید + عکس

به نقل از العربیه،تصاویر منتشر شده نشون می دهد که “جاکی شمعون” تو یه برنامه رسمی عکاسی، برهنه می شه.

تصاویر نشون می دهد که “جاکی شمعون” لباس های خود از جمله لباس های زیر رو به ترتیب از تن در می آورد تا تقریبا برهنه شه و با پوزیشن های جور واجور روبروی دوربین بایستند.

“جاکی شمعون” در بیانیه ای که سایت های لبنانی اون رو منتشر کردن، اعلام کرد که این تصاویر در شهر سوچی روسیه که بازی های المپیک در اون برگزار می شه گرفته نشده . طبق این بیانیه، تصاویر یادشده واسه یه جلسه عکاسی خاص یه مجله ورزشی اتریشی بود که می خواست تصاویر و مشخصات ورزشکاران از چند کشور رو منتشر کنه. اون اعلام کرد که این تصاویر واسه سه سال پیشه.

این دختر ورزشکار لبنانی، ناراحتی خود رو از منتشر کردن این تصاویر و جنجال پس از اون در این شرایط وقتی بیان ناراحتی کرده و گفته تصاویر منتشر شده با اون چیزی که در این فیلم ویدیویی نشون داده می شه، به طور کامل فرق داره.

جاکی از هموطنان خود هم پوزش خواسته و اضافه کرده: “لبنان کشوری محافظه کاره و این تصاویر فرهنگ ما رو نشون نمی دهد. من انتقاد ها رو به طور کامل درک می کنم.”

ایشون در ضمن گفتن: “اما من حالا در بازی های المپیک حضور دارم. این تصاویر رو که این روز ها دست به دست می شه، قبلا ندیده بودم و این ناراحت کننده س. از کسائی که این فیلم رو دیده ان می خواهم دست از باز نشر اون بردارن. اینطوری می توانم بر اون چیزی که انجام می دهم تمرکز کنم. باید تمرین کنم و مسابقه بدهم.”

در این فیلم ویدیویی وقتی که عکاس از جاکی می پرسد: کدوم سخت تره، اسکی یا حاضر شدن در جلسه عکاسی، می گوید: “عکاسی سخت تره، عادت نکرده ام در وضعیت برهنه ازم عکسی گرفته شه.”

جاکی در فیلم خاطرنشان می کنه که ساکن سوئیسه و در رشته تنظیم و برگزاری مراسم ورزشی تحصیل می کنه. اون می گوید که زیاد اسکی می کنه.

روزنامه “النهار” به نقل از منابع آگاه نوشته که کمیته اجرایی سازمان المپیک لبنان، عصر سه شنبه جلسه ای فوق العاده واسه بررسی ادامه حضور “جاکی شعون” در بازی های المپیک زمستونی روسیه برگزار می کنه.

باشگاه خبرنگاران