عمومی

برندهای موفق در حوزه مد و پوشاک

ویژگی برنده های موفقsuccessful brand

یه برند معروف چیجوری به این موفقیت رسیده؟ ویژگیای خاصی در مدیریت و رهبری اونا هست؟

به گزارش آلامتو به نقل از دیجی رو؛ بعضی وقتا استایل و ظاهر افراد، حرف های زیادی در مورد شخصیت اونا می زند. این شمائید که به لباس ها یا مثلا عینک های آفتابی ارزش می بدید، اما بعضی وقتا وقتی این لباس ها یا اکسسوری ها بوسیله برنده های مطرح طراحی شده باشن، اونا هستن که بر ارزش و شکوه شما می افزایند. در ادامه لیستی از ۱۰ برند معروف و گران دنیا رو تقدیم حضورتون می کنیم.

  1. ورساچه( ایتالیایی)

ورساچه در سال ۱۹۷۸ بوسیله Gianni Versace تاسیس شد و درزمان حدود یه دهه به معروفیت و موفقیت رسید ولی لازم بود که اجناس خود رو بوسیله سلبریتی ها به مردم معرفی کنن و این شد که در دهه ی ۱۹۸۰، هنرمندانی از جمله مدونا، پرنسس دایانا، التون جون و چیزای دیگه ای به جز اینا از جمله کسائی بودن که از این برند استفاده می کردن.

  1. بربری( انگلیسی)

این برند بوسیله توماس بربری در سال ۱۸۵۶ تاسیس شد. اولین فروشگاه این شرکت در سال ۱۹۸۱ تاسیس شد و موفقیت بزرگی رو براش به ارمغان آورد. زمینه ی کاری این شرکت طراحی، تولید و پخش پوشاک، لوازم آرایشی، عینک های آفتابی، اکسسوری و عطره و در سال ۱۸۸۸ پارچه ی گاباردین رو اختراع کرده.

  1. فندی( ایتالیایی )

این برند در سال ۱۹۲۵ بوسیله ادوارد و ادل فندی به عنوان فروشگاه خز و چرم گشایش شد. مشهورترین محصول این شرکت هم کیف های دستی باگتی اون می باشه.

  1. رویایی( ایتالیایی)

رویایی در سال ۱۹۷۵توسط جورجیو رویایی تاسیس شد. این شرکت به خاطر جنسای لوکس، پوشاک، لوازم آرایش، عطر، جواهرات، عینک، ساعت، طراحی داخلی وغیره معروفه. تا آخر دهه ی ۱۹۹۰، رویایی بیشتر از ۲۰۰۰فروشگاه در سراسر دنیا داشت.

  1. گوچی( ایتالیایی)

شرکت گوچی در سال ۱۹۲۱توسط گوچیو گوچی تاسیس شد و اولین فروشگاه اون در سال ۱۹۲۱افتتاح شد. گوچی پرفروش ترین برند ایتالیایی هم حساب می شه.

  1. شنل(فرانسوی)

نام شنل از دهه ی ۱۹۲۰، جزء نام های لوکس در صنعت مد قرار داشته که در سال ۱۹۰۹ بوسیله گابریل کوکوشنل تاسیس شده، امروزه شنل به غیر از عطر، در مورد ی لباس های کوچیک مشکی رنگ زنونه هم برندی معروف تلقی می شه. از مدل های معرف شنل می توان به نیکول کیدمن و مریلین مونرو اشاره کرد.

  1. پرادا (ایتالیایی)

این شرکت تولید کننده ی عینک، چرم، کفش، چمدون و کیف دستی بوده و بوسیله ماریو پرادا و برادرش در سال ۱۹۱۳تاسیس شده. این شرکت تمایل به قدم گذاشتن در صنعت الکترونیک هم داشته و به همین منظور با ال جی تیمی واسه تولید گوشی موبایل تشکیل دادن، اما به دلیل گران بودن اجناس، پروژه موفق پیش نرفت.

  1. دیور (فرانسوی)

شرکت جنسای لوکس فرانسوی دیور، در سال ۱۹۴۴توسط تاجر فرانسوی کریستین دیور تاسیس شد. امروزه این شرکت کیف، جنسای چرمی، اکسسوری، کفش، جواهر، لوازم آرایشی، عطر و چیزای دیگه ای به جز اینا تولید می کنه. بخش ی فعالیت این شرکت تنها اجناس زنونه نیس، بلکه در بخش ی مردونه و بچگانه هم فعالیت داره.

  1. لوئیس ویتون(فرانسوی)

لوئیس ویتون یکی از نام های لوکس و مشهور در سراسر دنیاست. این شرکت در سال ۱۸۵۴ بوسیله طراح فرانسوی لوئیس ویتون تاسیس شد و طیف گسترده از جنسا از جمله پوشاک، کفش، ساعت، کیف، لوازم جانبی، نوشت افزار و کتاب رو تولید می کنه. این شرکت در بیشتر از ۵۰ کشور دنیا فروشگاه داره.

  1. اسکاردلارنتا

این برند که بوسیله اسکار دلارنتای اهل دومینیکن تاسیس شده، پس از اینکه در دهه ی ۱۹۶۰ لباس هاش به طور مرتب بوسیله ژاکلین کندی همسر رئیس جمهورجان اف کندی پوشیده می شد به معروفیت رسید. آخرین کار این طراح، طراحی لباس امل کلونی همسر جورج کلونی بود.

چیجوری برنامه ریزی کنیم؟

رمز و راز موفقیت آنتونی رابینز

برندسازی دیجی رو مدیریت