عمومی

برنامه کامل رقابت‌های جام جهانی فوتسال

 تیم ملی فوتسال ایران رو علیرضا صمیمی، علی کیایی، علی رهنما، محمد کشاورز، حمید احمدی، افشین کاظمی، علی اصغر حسن زاده، مصطفی طیبی، مسعود دانشور، محمد طاهری، حسین طیبی، مصطفی نظری، احمد اسماعیل پور و سپهر محمدی تشکیل میدن. ضمن اینکه هدایت تیم ملی فوتسال هم رو دوش علی صانعیه.

 

 

 

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ملی پوشان کشورمون بامداد فردا تهران رو به مقصد بانکوک محل برگزاری مسابقات ترک می کنن.

گروه بندی رقابت های جام جهانی فوتسال به توضیح زیره:

*گروه A

تایلند،کاستاریکا،اوکراین،پاراگوئه

*گروه B

اسپانیا،ایران،پاناما،مراکش

*گروه C

برزیل،ژاپن،لیبی،پرتغال

 *گروه D

آرژانتین،مکزیک،ایتالیا،استرالیا

*گروه E

مصر،صربستان،جمهوری چک،کویت

*گروه F

روسیه،جزایر سلیمان،گواتمالا،کلمبیا

برنامه کامل رقابت های جام جهانی فوتسال به این شرحه:

(ساعت بازی ها به وقت تهرانه)

* پنجشنبه ۱۱ آبان ماه

اوکراین ـ پاراگوئه ، ساعت ۲۰:۳۰

تایلند ـ کاستاریکا ـ ساعت ۲۲:۳۰

لیبی ـ پرتغال ، ساعت ۲۲:۳۰

* جمعه ۱۲ آبان ماه

برزیل ـ ژاپن، ساعت ۰۰:۳۰ بامداد

ایتالیا ـ استرالیا ، ساعت ۲۰:۳۰

آرژانتین ـ مکزیک، ساعت ۲۲:۳۰

پاناما ـ مراکش، ساعت ۲۲:۳۰

* شنبه ۱۳ آبان ماه

اسپانیا ـ ایران، ساعت ۰۰:۳۰ بامداد

گواتمالا ـ کلمبیا ، ساعت ۲۰:۳۰

روسیه ـ جزایر سلیمان ، ساعت ۲۲:۳۰

چک ـ کویت، ساعت ۲۲:۳۰

* یکشنبه ۱۴ آبان ماه

مصر ـ صربستان ، ساعت ۰۰:۳۰ بامداد

پاراگوئه ـ کاستاریکا ساعت ۲۰:۳۰

تایلند ـ اوکراین، ساعت ۲۲:۳۰

پرتغال ـ ژاپن، ساعت ۲۲:۳۰

* دوشنبه ۱۵ آبان ماه

برزیل ـ لیبی، ساعت ۰۰:۳۰ بامداد

استرالیا ـ مکزیک، ساعت ۲۰:۳۰

آرژانتین ـ ایتالیا ساعت ۲۲:۳۰

مراکش ـ ایران، ساعت ۲۱:۳۰

* سه شنبه ۱۶ آبان ماه

اسپانیا ـ پاناما، ساعت ۰۰:۳۰ بامداد

کلمبیا ـ جزایر سلیمان، ساعت ۲۰:۳۰

روسیه ـ گواتمالا ، ساعت ۲۲:۳۰

کویت ـ صربستان، ساعت ۲۲:۳۰

* چهارشنبه ۱۷ آبان ماه

مصر ـ چک ، ساعت ۰۰:۳۰ بامداد

ژاپن ـ لیبی، ساعت ۲۰:۳۰

پرتغال ـ برزیل، ساعت ۲۰:۳۰

کاستاریکا ـ اوکراین، ساعت ۲۰:۳۰

پاراگوئه ـ تایلند، ساعت ۲۲:۳۰

* پنجشنبه ۱۸ آبان ماه

مکزیک ـ ایتالیا، ساعت ۲۰:۳۰

استرالیا ـ آژرانتینی ، ساعت ۲۰:۳۰

ایران ـ پاناما ، ساعت ۲۲:۳۰

مراکش ـ اسپانیا، ساعت ۲۲:۳۰

* جمعه ۱۹ آبان ماه

جزایر سلیمان ـ گواتمالا ، ساعت ۲۰:۳۰

کلمبیا ـ روسیه ، ساعت ۲۰:۳۰

صربستان ـ چک، ساعت ۲۲:۳۰

کویت ـ مصر، ساعت ۲۲:۳۰