عمومی

برنامه های پلیس برای بازگشایی مدارس

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران با اعلام جزئیات برنامه های پلیس واسه اول مهر گفت: امسال واسه اولین بار از اتوبوس و مینی بوس به عنوان سرویس مدرسه استفاده می شه.

سردار حسین رحیمی گفت: نیروهای پلیس راهور از اول مهر ماه در آماده باش صد درصد هستن و با در نظر گرفتن بازگشایی بیشتر از هزار مدرسه و دانشگاه و تردد میلیونی دانش آموزان، ترافیک شدیدا زیاد شده و پیش بینی می کنیم ترافیک روزای ابتدایی مهر ۲۵ تا ۳۰ درصد زیاد شه.

 

: با در نظر گرفتن افزایش ترافیک برنامه خاص ای رو واسه سرویس مدارس در نظر گرفتیم. قسمت بزرگی از ترافیک مقابل مدارس ایجاد میشه که برنامه ای رو واسه جلوگیری ازتوقفای حاشیه ای و رفع گره های ترافیکی در نظر گرفتیم.

رئیس پلیس راهور با بیان اینکه صبح فردا از برچسب جدید خودروهای سرویس مدرسه رونمایی می شه تاکید کرد: امسال خط قرمز پلیس در سرویس مدارس معاینه فنیه و اگر ایمنی خودروها گرفتن نشه برچسب خودرو به اونا تعلق نمی گیره.

به گفته سرداررحیمی، امسال واسه اولین بار از مینی بوس و اتوبوسهایی که معاینه فنی و شرایط لازم رو داشته باشن به عنوان سرویس مدارس استفاده می شه.

ایشون اضافه کرد: سازمان تاکسیرانی با در نظر گرفتن وجود شرکتهای خصوصی تحت نظر اعلام کرده که تموم خودروهای لازم سرویس مدارس رو تامین می کنه البته اگه خودروی شخصی بتونه شرا یط لازم رو به دست آورد می تونه به عنوان سرویس مدرسه به فعالیت بپردازه.

رئیس پلیس راهور تهران با اعلام اینکه طرح شدید شدن کنترل محدوده طرح زوج و فرد ازابتدای مهر ماه اجرا می شه گفت: خودروهای دارای برچسب سرویس مدرسه می تونن در محدوده زوج و فرد تردد کنن.

noindex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *